20 − 18 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اوپو فایند ایکس (Find X) با طراحی فوق العاده برای دوربین لو رفت

سینا عطایی

اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) دستگاهی که شایعات زیادی درباره آن در نرنجی خواندیم اما واقعا شایعه آن چنان جذابی برای ارایه نداشت. حالا اما تیزری از آن لو رفته که قطعا می تواند جذاب ترین طراحی سال را حداقل از نظر ما دریافت کند! به تصویر بالا نگاه کنید، نمایشگر کم حاشیه و بدون بریدگی نمایشگر اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) واقعا جذاب است اما به پشت دستگاه نگاه کنید، دوربین آن کدام بخش است؟! امروز اوپو فایند ایکس (Find X) با طراحی فوق العاده برای دوربین لو رفته و در ادامه با هم آن را بررسی خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

طراحی دوربین اوپو فایند ایکس (Oppo Find X)

اجازه بدهید از این بیشتر شما را برای دیدن طراحی ای که ما شگفت زده کرده، منتظر نگذاریم، به 3 تصویر زیر به ترتیب نگاه کنید:

بله! بله بله بله! اگر این تیزر 4 ثانیه ای که در ادامه با هم خواهیم دید واقعیت داشته باشد، دوربین اوپو فاید ایکس (Oppo Find X) یک محافظ خواهد داشت که وقتی از آن استفاده می کنید کنار می رود. موقعیت این دوربین که دوگانه به نظر می رسد بالا و وسط قاب پشتی است و اصلا شباهتی به هیچ موبایل دیگری ندارد. این یعنی یکتا بودن در طراحی که ارزش فراوانی دارد و البته مکانیسم محافظ دوربین که در سال های نه چندان دور علاقه خیلی از کاربران را به خود جلب کرده بود.

این ویژگی آنقدر جذاب بود که نمایشگر بسیار کم حاشیه و بدون بریدگی نمایشگر اوپو فایند ایکس خیلی ما را هیجان زده نکرد! البته اینکه اوپو دوربین سلفی را چطور در فاید ایکس (Find X) قرار داده، هنوز مشخص نیست! شاید سلفی بالاجهنده مثل ویوو نکس اس (Vivo NEX S) را در نظر داشته باشند و شاید هم دوربین زیر نمایشگر! نظر شما چیست؟ اجازه بدهید این تیزر کوتاه را با هم ببینیم:

فکر می کنید این تیزر که از شبکه تلویزیونی چین منتشر شده، واقعی باشد؟! امیدواریم مثل لنوو زد 5 ناامید نشویم!

slashleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری  5  1

  پششمممام?

 2. mostafa3mostafa3
  ترنجِ خیلی رسیده  0  1

  عجیب
  شاید هم فیک باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,547 ترنج
 2. 2# Milad7 - 9,099 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
 4. 4# Sajad - 7,650 ترنج
 5. 5# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,236 ترنج
 7. 7# m.b - 6,527 ترنج
 8. 8# Pouya - 5,882 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 5,452 ترنج
 10. 10# Amir galaxy - 5,018 ترنج
کانال تلگرام ترنجی