6 − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اوپو فایند ایکس (Find X) با طراحی فوق العاده برای دوربین لو رفت

سینا عطایی

اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) دستگاهی که شایعات زیادی درباره آن در نرنجی خواندیم اما واقعا شایعه آن چنان جذابی برای ارایه نداشت. حالا اما تیزری از آن لو رفته که قطعا می تواند جذاب ترین طراحی سال را حداقل از نظر ما دریافت کند! به تصویر بالا نگاه کنید، نمایشگر کم حاشیه و بدون بریدگی نمایشگر اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) واقعا جذاب است اما به پشت دستگاه نگاه کنید، دوربین آن کدام بخش است؟! امروز اوپو فایند ایکس (Find X) با طراحی فوق العاده برای دوربین لو رفته و در ادامه با هم آن را بررسی خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

طراحی دوربین اوپو فایند ایکس (Oppo Find X)

اجازه بدهید از این بیشتر شما را برای دیدن طراحی ای که ما شگفت زده کرده، منتظر نگذاریم، به 3 تصویر زیر به ترتیب نگاه کنید:

بله! بله بله بله! اگر این تیزر 4 ثانیه ای که در ادامه با هم خواهیم دید واقعیت داشته باشد، دوربین اوپو فاید ایکس (Oppo Find X) یک محافظ خواهد داشت که وقتی از آن استفاده می کنید کنار می رود. موقعیت این دوربین که دوگانه به نظر می رسد بالا و وسط قاب پشتی است و اصلا شباهتی به هیچ موبایل دیگری ندارد. این یعنی یکتا بودن در طراحی که ارزش فراوانی دارد و البته مکانیسم محافظ دوربین که در سال های نه چندان دور علاقه خیلی از کاربران را به خود جلب کرده بود.

این ویژگی آنقدر جذاب بود که نمایشگر بسیار کم حاشیه و بدون بریدگی نمایشگر اوپو فایند ایکس خیلی ما را هیجان زده نکرد! البته اینکه اوپو دوربین سلفی را چطور در فاید ایکس (Find X) قرار داده، هنوز مشخص نیست! شاید سلفی بالاجهنده مثل ویوو نکس اس (Vivo NEX S) را در نظر داشته باشند و شاید هم دوربین زیر نمایشگر! نظر شما چیست؟ اجازه بدهید این تیزر کوتاه را با هم ببینیم:

فکر می کنید این تیزر که از شبکه تلویزیونی چین منتشر شده، واقعی باشد؟! امیدواریم مثل لنوو زد 5 ناامید نشویم!

slashleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mostafa3
  ترنجِ خیلی رسیده  0  1

  عجیب
  شاید هم فیک باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,247 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,867 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,418 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,384 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,619 ترنج
 8. 8# m.b - 4,381 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,960 ترنج
کانال تلگرام ترنجی