نوزده − نه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

طرح مفهومی شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) با بریدگی نمایشگر منتشر شد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 4 دیدگاه | شیائومی ، کانسپت

شایعات زیادی درباره شیائومی می 7 (Mi 7) شنیده ایم، دستگاه که انتظار می رفت همانند نسل قبلی خود در آغاز چارک دوم سال 2018 معرفی شود اما با معرفی می میکس 2 اس (Mi Mix 2s) در آن زمان و با مشخصات پرچمدارطور، به نظر نمی رسد که شیائومی بخواهد به این زودی ها یک پرچمدار دیگر رونمایی کند پس انتظار رونمایی خیلی زودهنگام از می 7 را نداریم ولی به هر حال شایعات آن از پای نمی نشینند و همینطور منتشر می شوند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به طرح مفهومی شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) که با بریدگی نمایشگر منتشر شده است، داشته باشیم.

شما قطعا با طرح مفهومی آشنای دارید و می دانید چیست اما برای دوستانی که نمی دانند باید بگویم طرح مفهومی گاهی بر اساس دانسته ها و شایعات رندر می شود و گاهی بر اساس خیالات! این طرح مفهومی مخلوطی از این دو حالت است. هم بخشی از آن چیزی را که درباره شیائومی می 7 انتظار داریم را نشان می دهد هم کمی در انتشار آن از تخیل استفاده شده است!

شیائومی تا کنون موبایلی با بریدگی نمایشگر رونمایی نکرده اما خود از پیشروهای زمینه ارایه موبایل با نمایشگر کم حاشیه است، سری شیائومی می میکس گواه این مدعاست. این بار اما گفته می شود که انتظار می رود شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) با نمایشگری که دارای بریدگی است، عرضه شود. همانطور که در این طرح مفهومی شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) می بینید، بریدگی نمایشگر حضور دارد، دوربین دوگانه نیز به همچنین و بدنه شیشه ای می تواند جذابیت خاصی به طراحی ببخشد.

حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر نیز در این طرح ارایه می شد که اگر تحقق پیدا کند شاید اولین پرچمدار در مقیاس وسیع باشد که چنین فناوری ای را دارد. به صورت کلی چنین طراحی ای بعید نیست اما امیدواریم شیائومی به جمه تولیدکننده های موبایل با بریدگی نمایشگر نپیوندد و پیرو بودن خود در کاهش حاشیه و تولید موبایلی غافلگیرکننده را تکرار کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این طرح به تحقق بپیوندد؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mTAAHAAm
  mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده
  5
  1

  آقای عطایی عزیز قول می دم این آخرین نظر غیر مرتبطم باشه:
  همونطور که مستحضرید اخیراً سایت زومیت نظرات را قبل از نمایش بررسی می کنه تا نظرات غیر مرتبط و بعضا اهانت آمیز حذف بشه چون واقعاً سایت داشت به سمت و سوی دیگه ای می رفت.
  یکی از مزیت های سایت معظم ترنجی پرهیز از موضوعات حاشیه ای و جنجالی بود متاسفانه اخیرا ترنجی هم داره راهشو عوض می کنه.
  آقا تلگرام را مسدود کردن اکثراً هم مخالف هستند این موضوع چه ربطی به نماز و ارزش ها و برادران ارزشی داره؟
  خواهشا به این موضوع هم عنایت داشته باشید و موجب فراری شدن کاربران وفادار به بهای افزایش بازدیدها و نظرات نشین.
  ممنون.

 2. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  خیلی دیگه مفهومی بود 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,646 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,820 ترنج
 3. 3# m.b - 12,483 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,391 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی