12 + 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رندر با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) لو رفت

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | ال‌جی ، شایعات

صبح برفی بارانی سه شنبه را با رندری با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) آغاز می کنیم. تا کنون شایعات متنوعی درباره پرچمدار 2018 ال جی شنیده ایم و حتی تصاویری نیز از آن دیده ایم اما یک تصویر با کیفیت کامل تا کنون از آن منتشر نشده است. خب اگر چنین انتظاری دارید باید بگویم که انتظار شما برآورده شده و رندر با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) توسط evleaks افشا شده است. اگر از دنبال کننده های اخبار فناوری باشید قطعا می دانید که با احتمال بسیار قوی می توان گفت اطلاعات منتشر شده توسط ایوان بلاس (evleaks) صحیح هستند! در ادامه با ترنجی همراه باشید در پیرامون این رندر منتشر شده بیشتر صحبت کنیم.

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) مدتی پیش قطعی شده بود و این موضع را به صورت قطعی می دانستیم اما در این رندر همانطور که می بینید جزئیات کاملی از آن چه بریدگی نمایشگر ال جی جی 7 تینکیو خواهد بود را شاهد هستیم. درون این بریدگی نمایشگر یک دوربین سلفی، بلندگوی مکالمه و حسگرهای تنظیم نور و خاموش شدن خودکار نمایشگر قرار دارند. اندازه این بریدگی نمایشگر هم خیلی بزرگ نیست و می توان گفت در اندازه معقولی نگاه داشته شده است.

پایین نمایشگر اما همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، ال جی جی 7 تینکیو حاشیه قابل توجهی دارد و شبیه به آیفون X چسبیده به لبه نیست که ما امیدوار بودیم، می بود! از باقی جهات می توان به این موضوع اشاره کرد که رنگ نقره ای ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) در این تصویر دیده می شود که پنل جلویی نمایشگر در آن بر خلاف تصمیم الج جی در جی 6، مشکی است. تا کنون درباره رنگ بندی ال جی جی 7 تینکیو نیز شایعه ای خوانده ایم و انتظار می رود که 5 رنگ زیر برای آن ارایه شود.

 • 1- Aurora Black
 • 2- Platinum Grey
 • 3- Moroccan Blue
 • 4- نسخه مات Moroccan Blue (سمت چپ اولین دستگاه)
 • 5- Raspberry Rose

نام “ال جی جی 7 تینکیو” نیز به صورت رسمی توسط ال جی تایید شده و رونمایی از آن برای تاریخ 13 اردیبهشت مشخص شده است. فکر می کنید ال جی با این طراحی برای ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) بتواند سهم خوبی از بازار را برای خود دست و پا کند؟

evleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  جسارت ال جی همیشه برام قابل تحسین بوده اما از این شاخه به اون شاخه پریدنش اصلا قابل توجیه نیست

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  مگه یه نسخه بدون ناچ هم لو نرفته بود؟؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,556 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,319 ترنج
 3. 3# m.b - 11,635 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,282 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,723 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,486 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی