دو × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رندر با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) لو رفت

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | ال‌جی ، شایعات

صبح برفی بارانی سه شنبه را با رندری با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) آغاز می کنیم. تا کنون شایعات متنوعی درباره پرچمدار 2018 ال جی شنیده ایم و حتی تصاویری نیز از آن دیده ایم اما یک تصویر با کیفیت کامل تا کنون از آن منتشر نشده است. خب اگر چنین انتظاری دارید باید بگویم که انتظار شما برآورده شده و رندر با کیفیت از ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) توسط evleaks افشا شده است. اگر از دنبال کننده های اخبار فناوری باشید قطعا می دانید که با احتمال بسیار قوی می توان گفت اطلاعات منتشر شده توسط ایوان بلاس (evleaks) صحیح هستند! در ادامه با ترنجی همراه باشید در پیرامون این رندر منتشر شده بیشتر صحبت کنیم.

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7

بریدگی نمایشگر ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) مدتی پیش قطعی شده بود و این موضع را به صورت قطعی می دانستیم اما در این رندر همانطور که می بینید جزئیات کاملی از آن چه بریدگی نمایشگر ال جی جی 7 تینکیو خواهد بود را شاهد هستیم. درون این بریدگی نمایشگر یک دوربین سلفی، بلندگوی مکالمه و حسگرهای تنظیم نور و خاموش شدن خودکار نمایشگر قرار دارند. اندازه این بریدگی نمایشگر هم خیلی بزرگ نیست و می توان گفت در اندازه معقولی نگاه داشته شده است.

پایین نمایشگر اما همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، ال جی جی 7 تینکیو حاشیه قابل توجهی دارد و شبیه به آیفون X چسبیده به لبه نیست که ما امیدوار بودیم، می بود! از باقی جهات می توان به این موضوع اشاره کرد که رنگ نقره ای ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) در این تصویر دیده می شود که پنل جلویی نمایشگر در آن بر خلاف تصمیم الج جی در جی 6، مشکی است. تا کنون درباره رنگ بندی ال جی جی 7 تینکیو نیز شایعه ای خوانده ایم و انتظار می رود که 5 رنگ زیر برای آن ارایه شود.

 • 1- Aurora Black
 • 2- Platinum Grey
 • 3- Moroccan Blue
 • 4- نسخه مات Moroccan Blue (سمت چپ اولین دستگاه)
 • 5- Raspberry Rose

نام “ال جی جی 7 تینکیو” نیز به صورت رسمی توسط ال جی تایید شده و رونمایی از آن برای تاریخ 13 اردیبهشت مشخص شده است. فکر می کنید ال جی با این طراحی برای ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) بتواند سهم خوبی از بازار را برای خود دست و پا کند؟

evleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFair
  ترنجِ خیلی رسیده  5  0

  جسارت ال جی همیشه برام قابل تحسین بوده اما از این شاخه به اون شاخه پریدنش اصلا قابل توجیه نیست

 2. Peiman
  ترنج لاگژری  1  0

  مگه یه نسخه بدون ناچ هم لو نرفته بود؟؟

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,204 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,841 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,388 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,274 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,566 ترنج
 8. 8# m.b - 4,338 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,915 ترنج
کانال تلگرام ترنجی