6 − دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تیم کوک: کند شدن آیفون قدیمی پس از آپدیت جدید iOS قابل جبران است

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 9 دیدگاه | اپل

در ترنجی بیانیه رسمی اپل درباره کند شدن آیفون های قدیمی را که شامل وعده ارایه آپدیت جدید iOS و کاهش قیمت تعویض باتری آن ها را خواندیم. به هر حال تایید شده بود که کند شدن آیفون های قدیمی با باتری مستهلک عمدا توسط اپل انجام می شود و به دلیل پیگیری شکایت ها در فرانسه کندشدن آیفون های قدیمی برای اپل گران تمام شد. حالا خبر مصاحبه تیم کوک با ABC news منتشر شده که صحبت های جالبی در آن وجو دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا خبرهای بیشتری درباره این مسئله حیثیتی اپل بخوانیم.

مصاحبه تیم کوک به ABC News

مصاحبه تیم کوک به ABC News

در مصاحبه تیم کوک به ABC News گفته در آپدیت جدید iOS می خواهند به کاربر مشخصا نشان دهند که سلامت باتری در چه وضعیتی است و این نهایت شفافیت است. وی افزود این قابلیت تا کنون ارایه نشده است. هم چنین از این به بعد آپدیت به شکل واضح تری درباره کند شدن آیفون قدیمی به دلیل استهلاک باتری اطلاعات را به کاربر ارایه می دهد. کاربر می توان این قابلیت را خاموش کند یا اجازه عملکرد به آن بدهد.

آپدیت بعدی iOS 11 قابلیت مذکور را به آیفون ها اضافه خواهد کرد. پس از مدت طولانی و افسانه ها درباره کند شدن آیفون قدیمی بالاخره اپل درباره آن شفاف سازی کرد اما حقیقت این است که حتی با وجود عذرخواهی این شرکت اما هنوز قابل پذیرفتن نیست.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیفون قدیمی دارید که کند شده باشد؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. احمد
  احمدahmadabdinejad
  ترنج لاگژری
  2
  11

  جدای از تعصب من با این قابلیت کند شدن آیفون در مقابل خاموش شدنش کاملا موافقم و ترجیح میدم گوشیم کند بشه تا خاموش بشه ولی اپل باید اینو میذاشت تا کاربرا انتخاب کنن ولی با اپدیت بعدی خوبه که این کارو کرده

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  این شد یه چیزی .الان میشه گفت واقعا یه قابلیت مه یه ترفند برای افزایش فروش مدل جدیدش

 3. Avatar
  Pouya gs8Pouya gs8
  ترنج لاگژری

  ای کاش از اولش اینجوری انجام میداد ن اینکه هیچ خبری نده تازه وقتی بهش میگن انکارم بکنه ملتم برن گوشیه جدیدشو بخرن ولی الان باهاش موافقم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,661 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,367 ترنج
 3. 3# m.b - 11,721 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,220 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,402 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,806 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,717 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,531 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی