2 + 19 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت جدید یوتیوب، Dark Mode را به آن اضافه می‌کند

یوسف روشندل

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار، نرم‌افزار

امروزه به نظر می‌رسد که اکثر توسعه دهندگان در حال اضافه کردن امکان جدید Dark Mode و یا همان حالت تاریک به وب سایت‌ها، برنامه‌ها و غیره هستند. در واقع در اوایل سال جاری بود که یوتیوب، Dark Mode را برای وب سایت دسکتاپ خود اضافه کرد و بسیاری از کاربران به ویژه کسانی که ترجیح می‌دهند با موبایل خود از یوتیوب استفاده نمایند، از اینکه یوتوب این ویزگی را به نرم افزار گوشی خود اضافه نکرده است، تعجب کرده‌اند. اما بالاخره در آپدیت جدید یوتوب، Dark Mode به آن اضافه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق گزارشی که توسط Android Police منتشر شده است، به نظر می‌سد که Dark Mode در یک فایل APK مربوط به نرم افزار یوتیوب اندروید دیده شده است و این شواهد نشان می‌دهد که بزودی Dark Mode نیز به نرم افزار یوتیوب در تلفن‌های همراه نیز خواهد آمد. این گزینه جدید Dark watch نام دارد.

به هر حال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، احتمالا این ویژگی هنوز کامل نشده است و اساسا فقط قسمت بالای نرم افزار را تاریک می کند، اما همانطور که گفتیم، هنوز این ویژگی کامل نشده است؛ چرا که آیکون‌ها و متن‌ها همچنان تیره هستند. احتمالا این تغییرات بزودی روی نرم افزار اعمال می‌شود و قسمت پایین نیز تاریک شود.

گفته می‌شود که، هیچ حرفی و یا تضمینی وجود ندارد که این ویژگی حتما اجرا خواهد شد یا نه. شرکت‌هایی مانند یوتیوب در طول زمان با انجام تست‌هایی، مشکلات را رفع می‌کنند و همانطور که قبلا دیده‌ایم که گوگل در حال تست حالت تاریک برای اندروید است که باعث می‌شود گاهی اوقات اینگونه ویژگی‌ها برای برنامه‌ها غیر ضروری باشد.

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  ویژگی دارک مود خیلی خوبه و خیلی به درد من میخوره که اکثرا شیت میرم یوتیوب . اما باید خیلی بهتر روش کار کنند این چیزی که بالاست اصلا جالب نیست . امیدوارم بزودی این ویژگی اضافه بشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,609 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,646 ترنج
 3. 3# m.b - 13,810 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,701 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,346 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,394 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,096 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,855 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,853 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,751 ترنج
قاصدک 24
تترایران
یوسف روشندل
یوسف روشندل
Linkedin: linkedin.com/in/yrlp98
کانال تلگرام ترنجی