1 × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حساب‌های کاربری نینتندو اکنون می‌توانند با کد دو عاملی ایمن شوند

بهنام خدابخشی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار، ترنجی، نینتندو


افرادی که دارای حساب کاربری نینتندو می‌باشند اکنون باید خوشحال باشند، زیرا این شرکت یک بخش امنیتی دیگر برای حساب‌های آنلاین خود طراحی کرده است و در نهایت کد دو عاملی را برای حساب‌های نینتندو فعال کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

با این حال، کاربران می‌توانند اطمینان داشته باشند که امکان دسترسی غیرمجاز و استفاده از حساب‌های کاربری آن‌ها غیر ممکن می‌باشد.

افرادی که دارای حساب کاربری نینتندو می‌باشند اکنون می‌توانند برای احراز هویت خود یک لایه‌ی امنیتی دیگر به حساب‌هایشان بیافزایند و امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهند. در ابتدا از آن‌ها خواسته می‌شود که Google Authenticator را برای کد قبل از ورود به سیستم دانلود کنند. کسانی که این قابلیت را فعال می‌کنند، وقتی که می‌خواهند وارد حساب کاربری نینتندو خود شوند باید یک کد شش رقمی ساخته شده توسط برنامه‌ی گوگل را وارد نمایند تا امکان دسترسی به حساب برایشان فراهم گردد.

این قابلیت زمانی افزوده شد که کمپانی نینتندو کد اعتبار دو عاملی را به حساب‌های کاربری آنلاین خود اضافه کرد. این لایه‌ی امنیتی دوم ورود از طریق ایمیل یا شماره موبایل را تایید می‌کند. این موضوع درحالی است که همانند روش امنیتی قبلی هیچ امکانی وجود ندارد که امنیت حساب کاربری شما تهدید شود و بهتر است که این قابلیت امنیت کد دوعاملی را برای حساب خود، هم اکنون فعال نمایید.

کمپانی سونی این قابلیت را سال گذشته برای پلی استیشن‌های خود فعال کرد و مایکروسافت نیز در سال 2014 این امکان را به کنسول‌های بازی خود افزود. شرکت Steam نیز سیستم Authenticator موبایل را در سال 2015 راه‌اندازی کرد. بنابراین، نینتندو قطعا دیرتر از این کمپانی‌ها دست به انجام این کار زده است ولی همانطور می‌گویند، بهتر از هیچی است.

 

آیا شما نیز درمورد امنیت حساب کاربری خود نگران بودید؟

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,382 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,961 ترنج
  3. 3# m.b - 14,129 ترنج
  4. 4# Mahdi - 12,223 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,585 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,993 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,971 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
بهنام خدابخشی
بهنام خدابخشی
Telegram: Bhnam_khb Instagram: bhnm.k.h
کانال تلگرام ترنجی