شش + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آخر هفته داغ طنزنامه (1): از هک شدن تلگرام و حساب شخصی پاول دورف توسط یک دهه‌هشتادی تا باورهای دروغین فن‌بوی‌ها

بعد از یک هفته مطلب با طنزنامه و استقبال عالی ترنجی‌فن‌های عزیز، امشب به قول پست اول عمل می‌کنیم! با آخر هفته داغ طنزنامه، همراه طنزنامه و ترنجی باشید.

اول از همه، اشاره کنم که نمیدونم فاز این جماعت غیور و ایرانی‌پسند چیه؟ ناموسا در چه دورانی داریم زندگی می‌کنیم؟ حاجی اول از همه چیز خواستم معرفی‌تون کنم با چنگال دوست‌داشتنی :‌)

چنگال دوست‌داشتنی | طنزنامه

ناموسا یه نگاه بندازید به چنل: https://t.me/LovelyFork

طرف دوساله داره یه عکس تکراری از چنگالش رو تو چنل شیر می‌کنه! خب وات د فاز؟ الان که چی مثلا؟ آقا بخدا رفیقم آی‌دی چنل رو بهم داد، روزی که دیدمش 2کا ممبر داشت، 3 روز بعد این چنل پستش یک میلیون و خورده‌ای فوروارد شد! یکی این روانیه، یکی اون علافایی که واس هم فوروارد کردن! اما اصل ماجرا که به این‌جا ختم نمیشه! این چنل رو نگاه کنید! وطنم پاره‌ی تنم:

آفتابه دوست‌داشتنی | طنزنامه

همین شد سوژه، و تا چند وقت رو زبونا بود! حالا به کنار، آقا سریع ملت رفتن اپلیکیشن دادن تو کافه‌بازار و گفتن که ما این چنل رو چندسال پیش ساختیم و خواستیم که نشون بدیم با چیزای ساده هم می‌شه کارای بزرگ کرد!

پ.ن. حالا خوبه خود ادمین چنل چندساله تو فیس‌بوک این کارو میکرده خودش اصلا خارجیه ???

سینا مافیا، درحال تهدید پاول دورف با هک سرورهای تلگرام

بگذریم! رسیدیم به این مرحله که می‌گه، پاول دورف هک شده :‌| ما نفهمیدیم منظورش چیه اما دمش گرم! آقا سینای گل، از دهه هشتادی‌های عزیز کشورمون هستن که به درجه‌ای از Code رسیدن که آقای دورف رو تهدید به بازپس‌گیری حسابشون با پول کردن و ما واقعا از این اقدام ویژه ایشون، نهایت استفاده و تشکر رو می‌بریم.

با هم یه سر به اقدام بزرگ این دهه‌هشتادی گرامی بکنیم:

هک حساب شخصی پاول دورف توسط سینا مافیا - طنزنامه - ترنجی - Toranji.ir

 

Toranji.ir | Toranji | ترنجی | طنزنامه | Tanzname

آقا دمش گرم… سینا مافیا عز