3 × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

چرا گوشی های هوآوی داغ نمی کنند!

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار، هواوی

دمای بالا مشکلی رایج در میان تلفن های همراه، به خصوص تلفن های اندرویدی است. این مشکلی است که حتی برخی برندهای مطرح بازار مانند سامسونگ را به شکست های بزرگ در عرضه برخی مدل ها مانند Note7 کشانده است.

اما چرا حتی زمانی که مانیتور گوشی خاموش هم هست همچنان شاهد گرم شدن برخی گوشی ها هستیم؟ این به این دلیل است که همواره نرم افزارهایی در پس زمینه گوشی در حال کار هستند که اجزای پردازشی را درگیر خود نگاه می دارند.

شرکت هوآوی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در عرضه تلفن های همراه هوشمند به خوبی توانسته این مشکل را حل کند. در تنظیمات گوشی های هوآوی در سه بخش مستقل امکان کنترل کامل برنامه های پس زمینه وجود دارد:

 • با بهره گیری از برنامه Phone Manager گوشی های هوآوی و با انتخاب گزینه “Lock Screen Cleanup” می توانید تعیین کنید که کدام یک از برنامه ها در حالتی که مانیتور گوشی خاموش است نیازی به اجرا در پس زمینه را ندارند. پیش بینی این گزینه در گوشی های هوآوی به این دلیل است که اگر به این نکته توجه نشود، حتی در هنگامی که مانیتور گوشی خاموش است برنامه ها به کار خود ادامه داده و با بار پردازشی خود گوشی را گرم می کنند.

 • علاوه بر نکته بالا، شما در گوشی های هوآوی می توانید با تعیین Permission برنامه هایی که می توانند به بخش های مشخصی از گوشی مانند SMS، Phone ، Contact و . . . دسترسی داشته باشند، تعداد آنها را محدود تر کنید. برای دسترسی به این بخش تنها کافی است در Setting گوشی های هوآوی در بخش Permission، دسترسی همزمان برنامه ها به بخش های مختلف گوشی را محدودتر کنید.

 

 

 • بخش دیگری که از طریق آن می توانید برنامه های پس زمینه را در گوشی های هوآوی کنترل کنید استفاده از دکمه مربع شکل پایین صفحه اصلی است که با لمس آن می توانید کلیه برنامه های پس زمینه را کنترل کنید و به صورت دستی آنها را ببندید.

 

 

با پیش بینی این بخش های مختلف در گوشی های هوآوی برای کنترل برنامه های پس زمینه می توانید علاوه بر حل مشکل برنامه های پس زمینه، تجربه کاربری بی نظیری را در این گوشی تجربه کنید.

از سوی دیگر در نظر گرفتن این راهکارها موجب می شود که طول عمر باتری گوشی های هوآوی هم نسبت به رقبا بسیار متفاوت باشد.

علاوه بر این هوآوی با تست های مختلف در تولید باتری های خود، خیال کاربران را حتی در حالتی که گوشی دمای بالایی پیدا کند از آتش گرفتن آن، مانند گوشی های رقیب، راحت کرده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,057 ترنج
 3. 3# m.b - 15,521 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,458 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,448 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,150 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
عارف کمانی
Arefkamani@gmail.com
کانال تلگرام ترنجی