4 × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

در حال حاضر کمپانی اسنشال (Essential) بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دارد

در حالی که ما منتظریم تا ببینیم سرانجام گوشی هوشمند اسنشال PH-1 چه زمانی برای خرید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، کمپانی فاکسکان (Foxconn) که در تولید قطعات گوشی‌های آیفون یدی طولانی دارد با سرمایه گذاری 3 میلیون دلاری بر روی این شرکت، ارزش اسنشال را به مبلغی حدود 1.2 میلیارد دلار رساند و سبب شد تا با رد شدن از مرز 1 میلیارد دلار بتواند به شرکتی یکپارچه در صنعت فناوری تبدیل شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این اطلاعات که توسط بلومبرگ منتشر شده است، نشان می‌دهد که این کمپانی در ماه ژوئن نیز توانسته بود تا به واسطه سرمایه گذاری عظیمی در کوتاه مدت به ارزشی معادل 997 میلیون دلار دست پیدا کند. این در حالی است که در آن زمان مدیران شرکت در حال ترک اسنشال بودند.

ما فکر می‌کنیم تمام این موفقیت‌ها مربوط به مدیریت و برنامه‌ریزی بی نقص آن باشد. برای مثال این کمپانی یک محصول فوق‌العاده را معرفی کرده که در همه زمینه ها می‌تواند پا به پای رقبا حرکت کند، همچنین در طرف دیگر این شرکت خرده فروشان بزرگی همچون آمازون، Telus و Sprint را در هیئت مدیره خود جای داده است. البته نکته اصلی، حمایت اندی روبین است که با سابقه‌اش در این زمینه و روابطی که با بزرگان این صنعت دارد توانسته اعتماد دیگر شرکت‌ها را به این کمپانی نو ظهورجلب کند.

با این وجود هنوز گوشی هوشمند این شرکت پس از گذشت دوماه از تاریخ معرفی‌اش به بازار عرضه نشده و ما انتظار داریم تا به زودی شاهد در دسترس گرفتن آن باشیم.

به نظر شما، آیا این کمپانی نو ظهور می‌تواند در آینده‌ای نزدیک به یکی از غول‌های بزرگ این صنعت تبدیل شود؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,912 ترنج
  2. 2# ahmad - 17,077 ترنج
  3. 3# m.b - 15,539 ترنج
  4. 4# Mahdi - 13,483 ترنج
  5. 5# Sajad - 12,470 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,466 ترنج
  7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
یاشار ایشان آقا
کانال تلگرام ترنجی