حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

یک طلا و ۳ نقره دستاورد تیم ایران در المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷

عارف کمانی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی

رییس کمیته علمی بیست و نهمین دوره المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ از قرار گرفتن ایران در جایگاه چهارم جهانی در این رقابت‌ها خبر داد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها تیم اصلی ایران صاحب یک مدال طلا و ۳ نقره شد.

دکتر علی شریفی‌زاده در گفت‎وگو با ایسنا از نهایی شدن نتایج بیست و نهمین المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ خبر داد و افزود: در این دوره از رقابت‌ها تیم ژاپن با کسب ۴ مدال طلا در جایگاه نخست جهانی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه چین در رده دوم این رقابت‌های علمی جهانی قرار گرفته است، یادآور شد: این تیم موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره شد.

شریفی‌زاده با اشاره به کسب مقام سومی تیم کشور روسیه در المپیاد ۲۰۱۷ کامپیوتر اظهار کرد: این تیم در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفته است.

رییس کمیته علمی بیست و نهمین دوره المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ با اشاره به جایگاه تیم رسمی جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها یادآور شد: ایران با کسب یک مدال طلا و ۳ مدال نقره در جایگاه چهارم المپیاد جهانی کامپیوتر را کسب کرد.

به گفته وی کشورهای تایوان، لهستان، رومانی، انگلستان، استرالیا و ایتالیا به ترتیب مقام‌های پنجم تا دهم المپیاد جهانی ۲۰۱۷ کامپیوتر را کسب کردند.

شریفی‌زاده با اشاره به جایگاه تیم دوم ایران در این رقابت‌ها گفت: تیم دوم ایران در این رقابت در جایگاه یازدهم جهانی قرار گرفت.

رییس کمیته علمی بیست و نهمین المپیاد جهانی کامپیوتر خاطرنشان کرد: مراسم اعطای مدال‌ها فردا پنج‌شنبه، ۱۲ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن اجلاس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در بیست و نهمین دوره المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۱۷ تعداد ۳۰۰ نفر از ۸۴ کشور ثبت‌نام کردند که از این تعداد تیم ۸۲ کشور شرکت کردند.

isna

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 7,719 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,467 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,123 ترنج
  4. 4# Pouya - 4,897 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,338 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,852 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
  8. 8# REZA - 2,623 ترنج
  9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
  10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی