دوازده + 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

یک طلا و ۳ نقره دستاورد تیم ایران در المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار، اخبار رسمی شرکت‌ها

رییس کمیته علمی بیست و نهمین دوره المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ از قرار گرفتن ایران در جایگاه چهارم جهانی در این رقابت‌ها خبر داد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها تیم اصلی ایران صاحب یک مدال طلا و ۳ نقره شد.

دکتر علی شریفی‌زاده در گفت‎وگو با ایسنا از نهایی شدن نتایج بیست و نهمین المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ خبر داد و افزود: در این دوره از رقابت‌ها تیم ژاپن با کسب ۴ مدال طلا در جایگاه نخست جهانی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه چین در رده دوم این رقابت‌های علمی جهانی قرار گرفته است، یادآور شد: این تیم موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره شد.

شریفی‌زاده با اشاره به کسب مقام سومی تیم کشور روسیه در المپیاد ۲۰۱۷ کامپیوتر اظهار کرد: این تیم در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفته است.

رییس کمیته علمی بیست و نهمین دوره المپیاد کامپیوتر ۲۰۱۷ با اشاره به جایگاه تیم رسمی جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها یادآور شد: ایران با کسب یک مدال طلا و ۳ مدال نقره در جایگاه چهارم المپیاد جهانی کامپیوتر را کسب کرد.

به گفته وی کشورهای تایوان، لهستان، رومانی، انگلستان، استرالیا و ایتالیا به ترتیب مقام‌های پنجم تا دهم المپیاد جهانی ۲۰۱۷ کامپیوتر را کسب کردند.

شریفی‌زاده با اشاره به جایگاه تیم دوم ایران در این رقابت‌ها گفت: تیم دوم ایران در این رقابت در جایگاه یازدهم جهانی قرار گرفت.

رییس کمیته علمی بیست و نهمین المپیاد جهانی کامپیوتر خاطرنشان کرد: مراسم اعطای مدال‌ها فردا پنج‌شنبه، ۱۲ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن اجلاس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در بیست و نهمین دوره المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۱۷ تعداد ۳۰۰ نفر از ۸۴ کشور ثبت‌نام کردند که از این تعداد تیم ۸۲ کشور شرکت کردند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
  2. 2# ahmad - 17,057 ترنج
  3. 3# m.b - 15,521 ترنج
  4. 4# Mahdi - 13,458 ترنج
  5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,448 ترنج
  7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,150 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
عارف کمانی
Arefkamani@gmail.com
کانال تلگرام ترنجی