5 × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

[الکامپ۹۶] معاون علمی و فناوری رییس جمهور: مشکلات پیش روی استارتاپ‌ها به سرعت رفع خواهد شد/ در کابینه بعدی حضور دارم اما نه به عنوان وزیر

علیرضا قنبری

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی

در صبح چهارمین روز نمایشگاه الکامپ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور ایران و رییس بنیاد علمی نخبگان، به بازدید از سالن الکام استارز در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پرداخت.

ستاد خبری الکامپ- سورنا ستاری پس از بازدید از سالن الکام‌استارز، در جمع استارتاپ‌ها به سخنرانی پرداخت و گفت:  در سه سال گذشته موانع زیادی از پیش پای استارتاپ‌ها برطرف شده است اما همچنان مشکلات زیادی بر سر راه است.

وی افزود: با کمک خود استارتاپ‌ها و دولت می‌توان بوروکراسی سنگین در سیستم دولتی را که مانع توسعه کارافرینی است، پشت سر گذاشت.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این که وضعیت نسبت به ۶ ماه پیش متفاوت است و مشکلات زیادی حل شده گفت: قطعا مشکلات فعلی هم به سرعت برطرف می‌شود و به زودی کسب و کارهای نوپای امروز، بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران خواهند شد.

ستاری با بیان این که سرمایه‌گذارانی که تا دیروز به دنبال حضور در پروژه‌های نفت و سیمان و پتروشیمی بودند اکنون به حوزه استارتاپ‌ها علاقه‌مند شده‌‌اند گفت:  استارتاپ‌ها باید در هفته ۱۰ درصد رشد کنند در غیر این صورت حتما در تیم‌شان باید تغییر ایجاد کنند.

ستاری همچنین در جمع خبرنگاران با رد شایعه حضورش در وزارت ارتباطات یا وزارت صنعت گفت: در کابینه بعدی حضور دارم اما پست وزارت را قبول نخواهم کرد.

Iran-Elecomp

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 9,669 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 6,436 ترنج
  4. 4# Sajad - 5,916 ترنج
  5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,144 ترنج
  7. 7# Milad7 - 4,141 ترنج
  8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
  9. 9# =V= - 3,514 ترنج
  10. 10# chalton - 3,320 ترنج
کانال تلگرام ترنجی