12 − 12 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

[الکامپ۹۶] در جریان بازدید مدیرعامل زیرساخت و رییس پلیس فتا از الکام استارز مطرح شد: قوانین مناسب کسب و کارهای نوپا باید تدوین شود

عارف کمانی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی

رییس پلیس فتا و مدیرعامل شرکت زیرساخت به بازدید از سالن الکام‌استارز پرداختند.

ستاد خبری نمایشگاه- سردار کمال هادیان‌فر رییس پلیس فتا و محمد جواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت زیرساخت در روز سوم نمایشگاه، به بازدید از سالن الکام‌استارز پرداختند.

مدیرعامل شرکت زیرساخت در جریان این بازدید گفت: قوانین کشور متناسب با نیازها و فضای حوزه استارتاپی تدوین نشده و این موضوع معضلات زیادی را برای توسعه کسب و کارهای نوپا به وجود آورده است.

آذری جهرمی ادامه داد: اکنون کسب و کارهای کوچک و نوپا و شرکت‌های قدیمی بزرگ همه با یک چشم نگاه می‌شوند که این موضوع با تدوین قوانین جدید باید تغییر کند.

وی با بیان این که در زمینه‌هایی مانند بیمه و مالیات کسب و کارهای نوپا با مشکل مواجه هستند گفت: مشکل دیگر این حوزه این است که قانون تفکیکی میان کسب و کارهای فضای مجازی و سنتی قائل نشده است.

مدیرعامل شرکت زیرساخت با بیان این که تحولات سریع حوزه فاوا در کنار مزایایش، چالش‌های فرهنگی نیز در پی دارد گفت: باید با برنامه‌ریزی درست هم دغدغه‌های فرهنگی را رفع کنیم و هم با ایجاد مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها، اسباب توسعه اقتصادی را فراهم آوریم.

آذری جهرمی با بیان این که مجلس در رفع مشکلات استارتاپ‌ها می‌تواند موثر باشد گفت: امیدواریم کارگروهی برای بررسی وضعیت کسب و کارهای نوپا در مجلس شکل گرفته و قوانین لازم برای این کسب و کارها تدوین و تصویب شود.

وی ادامه داد: البته با وجود همه این چالش‌ها در سال گذشته ۱۳۰ هزار شغل در حوزه فاوا ایجاد شد.

 

Iran-Elecomp

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 11,131 ترنج
  2. 2# Peiman - 8,014 ترنج
  3. 3# Milad7 - 7,927 ترنج
  4. 4# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
  5. 5# Sajad - 7,232 ترنج
  6. 6# _V_ - 6,566 ترنج
  7. 7# Pouya - 5,882 ترنج
  8. 8# m.b - 5,641 ترنج
  9. 9# Chalton - 5,613 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 4,647 ترنج
کانال تلگرام ترنجی