17 + 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نمونه تصاویر دوربین گلکسی اس ۸ منتشر شد

سینا عطایی

نوشته

3 سال قبل | 3 دیدگاه | برترین‌های ترنجی ، سامسونگ

سامسونگ در تولید و معرفی گلکسی اس ۸ تمرکز خیلی زیادی روی دوربین اصلی نداشته است. این موضوع حداقل از روی نوع بازریابی برداشت می شود. چندی پیش در ترنجی مقایسه دوربین گلکسی اس ۸+ با آیفون ۷ پلاس را دیدیم. سامسونگ در دوربین گلکسی اس ۸ علی رغم تمرکز نه چندان زیاد روی امکانات دوربین اما خروجی مناسبی از آن گرفته است. همانطور که دیدیم، لرزشگیر بسیار خوب، عملکرد مناسب در نور کم و فوکوس بسیار مناسب آن در مقابل آیفون ۷ پلاس قابل توجه بود. در این مطلب چند تصویر گرفته شده توسط گلکسی اس ۸ را با هم خواهیم دید که خروجی آن را بررسی کنیم، با ترنجی همراه باشید.

گلکسی اس ۸ همانند دو نسل قبلی خود از تنظیمات کامل دستی برای عکاسی بهره می برد. اگر شما به تنظیمات عکاسی وارد باشید، می توانید تصاویر بسیار مناسب یا خاص تر را نیز ثبت کنید. البته که حالت خودکار عکاسی در این دستگاه همانند همیشه دوربین های موبایل سامسونگ بسیار خوب است اما امکان عکاسی دستی نیز خود بسیار قابل توجه ظاهر می شود. این قابلیت زمانی بیشتر توجه کاربر را جلب می کند که آیفون ها هنوز به صورت رسمی در برنامه پیش فرض خود دستگاه آن را ندارند.

سیستم پردازش تصویر جدید در گلکسی اس ۸ که تمام تصاویر را از ادغام ۳ تصویر خلق خواهد نمود. علاوه بر آن استفاده از حسگر تصویر جدید مسلما بی دلیل نبوده و در ارتقا کیفیت تصاویر تاثیر مشخصی خواهد داشت. در ادامه تصاویری که با گلکسی اس ۸ ثبت شده است را خواهیم دید، این تصاویر نسخه با کیفیت پایین تر تصاویر اصلی است، شما می توانید تمام تصاویر را در فایل فشرده انتهای مطلب دانلود کنید:

دوربین گلکسی اس 8

دانلود فایل فشرده فایل های اصلی تصاویر ثبت شده توسط دوربین گلکسی اس ۸

نظر شما درباره این تصاویر چیست؟ حتما دقت دارید که برخی از این تصاویر با حالت دستی ثبت شده اند. مشخصات هر تصویر در اطلاعات Exif آن موجود است.

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  YasYas
  ترنجِ رسیده

  بنظرم دوربین اس٨ اونقدرى که کاربران انتظارش و داشتن از اس٧ بهتر نشده فقط در شرایط نور کم یخورده بهبودهایى بافته…

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,671 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,956 ترنج
 3. 3# m.b - 11,119 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,517 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,323 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,160 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 8,150 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی