دو + 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دعوتنامه مایکروسافت برای پنجم آبان ماه منتشر شد؛ رونمایی از سرفیس جدید و یا شاید سرفیس فون!

صدرا مخملی

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | مایکروسافت

اگر طرفدار پر و پا قرص مایکروسافت هستید، کمربند‌های خود را محکم ببندید زیرا قرار است در پنجم آبان ماه مایکروسافت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فناوری مراسمی باشکوه داشته باشد. در ادامه همراه باشید.

همانطوری که با خبر هستید قرار نیست مایکروسافت خود را درگیر برند لومیا کند به همین دلیلی احتمال رونمایی از یک دستگاه لومیا در مراسم آینده بسیار بعید است ولی فراموش نکنید که مدت زیادی است منتظر رونمایی از اسمارت‌فونی تحت عنوان سرفیس فون هستیم. اسمارت‌فونی که به گفته افراد می‌توان نجات دهنده راه کسب و کار موبایل این شرکت باشد.

پیش بینی شده بود در سال ۲۰۱۷ سرفیس فون وارد دنیای بازار شود اما بعید نیست مراسم آینده بتواند اوضاع بازار را کمی عوض کند. از جهتی دیگر به رسم سال های پیش منتظر رونمایی از دستگاه سرفیس جدید این شرکت هم هستیم.

اگر بگوییم دو سرفیس شاید بهتر باشد. یکی سرفیس پرو نسل جدید و دیگری هم نسل دوم از سرفیس بوک می‌تواند زینت این مراسم باشد. در نهایت این را هم اشاره کنیم که در مراسم‌های مایکروسافت انتظار رونمایی از اسمارت‌فون توسط شرکت‌های ثالث می‌رود. یعنی ممکن است دستگاه یا گجتی به ویندوز و یا ویندوز موبایل معرفی شود اما سازنده آن مایکروسافت نباشد!

microsoft-event

شعار این شرکت برای مراسم جالب است. تصور کنید که چه کاری می‌توانید انجام دهید! نظر شما چیست؟

[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/Microsoft-schedules-event-for-October-26-but-dont-expect-a-Surface-Phone-announcement_id86344″]www.phonearena.com[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,646 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,820 ترنج
  3. 3# m.b - 12,483 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,391 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی