5 × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مایکروسافت، به‌صورت رسمی بر روی به‌روزرسانی رداستون ۲ سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل مشغول به کار شد

Avatar

نوشته

4 سال قبل | یک دیدگاه | مطالب ترنجی

مایکروسافت، بیلد ۱۴۹۰۵ سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را برای سیستم‎عامل ویندوز ۱۰ موبایل عرضه کرده است و با اینکه به‌روزرسانی مذکور، قابلیت‌های چندانی را به همراه ندارد؛ زمینه را برای توسعه به‌روزرسانی رداستون ۲ سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل فراهم می‌کند. برای جزئیات بیشتر، همراه ترنجی باشید.

به‌روزرسانی سالانه سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل در هفته جاری برای کاربران، منتشر شد و همان‌طور که در ترنجی خواندید، به‌زودی بررسی اختصاصی آن منتشر خواهد شد. بنابراین، با عرضه به‌روزرسانی سالانه، مایکروسافت می‌تواند بر روی به‌روزرسانی عمده بعدی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل با نام “رداستون ۲” مشغول به کار شود. بنابر جزئیات اعلام‌شده، این به‌روزرسانی، قابلیت‌های زیادی را برای سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل به همراه خواهد داشت.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ با عرضه سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل، تایید کرد که در سال جاری، ویندوز موبایل و محصولات مبتنی بر این سیستم‌عامل به عنوان اولویت مایکروسافت تلقی نمی‌شود و سال آینده، کاربران را شگفت‌زده می‌کند. به همین جهت، به‌روزرسانی رداستون ۲ برای سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل، از اولویت زیادی برخوردار است و این، آخرین فرصتی است که مایکروسافت برای جلب‌توجه کاربران به پلت‌فرم منتشرشده خود برای گوشی‌های هوشمند در اختیار دارد.

به‌روزرسانی رداستون ۲ سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل در بهار سال آینده عرضه خواهد شد و بنابر شایعات فاش‌شده، سرفیس‌ فون نیز با این‌ به‌روزرسانی ارائه خواهد شد. به همین جهت، می‌توان به به‌روزرسانی رداستون ۲ امید زیادی داشته باشید. جزئیات زیادی از سرفیس‌فون در دسترس نیست اما مایکروسافت، سخت در تلاش است تا سرفیس‌فون، همان چیزی باشد که خیلی‌های انتظار داریم؛ محصولی با سخت‌افزاری قدرت‌مند به‌همراه یک طراحی خاص و متمایز و قابلیت‌های هیجان‌انگیز با سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل، که اوضاع را در بازار گوشی‌های‌هوشمند به سود مایکروسافت، دگرگون می‌سازد.

[su_button url=”http://news.softpedia.com/news/microsoft-officially-starts-working-on-windows-10-mobile-redstone-2-507419.shtml” target=”blank”]softpedia[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  grimmnone

  درست توی رداستون یک قابلیت های زیادی اضافه نشد ولی همونایی که اضافه شد بسیار کلیدی و کار آمد بودن و بهینه سازی های خیلی زیادی در ویندوز ۱۰ انجام شد انگار داشتن برای یک کار بزرگ ضمینه سازی می کردن الان از نظر روانی و مصرف باتری بسیار به ویندوز ۸٫۱ نزدیک شده و احتمال زیاد در رداستون دو دوبار عنوان بهینه ترین و روانتر سیستم عامل رو پس خواهد گرفت طبق گفته خودتون ویندوز ۱۰ موبایل تا پایان امسال تازه یک سال از ارائه رسمیش می گذره

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,744 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,853 ترنج
 3. 3# m.b - 12,525 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,659 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,236 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,428 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,837 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,564 ترنج
کانال تلگرام ترنجی