سه × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اندروید ۶٫۰٫۱ بیش از ۲۰۰ شکلک (Emoji) جدید را به نکسوسی ها هدیه می کند

سینا عطایی

نوشته

3 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

در iOS 9.1 بود که کاربران اپل شکلک یا همان Emoji های جدیدی را دریافت کردند، بیش از ۲۰۰ صورتک جدید برای ابراز راحت تر حال شما، به نوعی Body Language در حین مکالمه صورت به صورت که در چت های متنی به عهده شکلک ها است. اگر کاربران iOS این شکلک ها را برای کاربران دیگر دستگاه ها می فرستادند، در دستگاه آن ها نمایش داده نمی شد، البته تلگرام کمی پیشتاز تر بود و برای برنامه خود این شکلک ها را ارایه کرد. حالا اما مهم نیست که در چه برنامه ای این شکلک های جدید ارسال شود چرا در اندروید ۶٫۰٫۱ گوگل به صورت پیشفرض این شکلک ها را به کیبرد خود اضافه کرده است. در ادامه با ترنجی باشید تا این شکلک ها و لیست تغییرات را با هم ببینیم.

New-emoji-character-round-up New-emoji-character-round-up (1) New-emoji-character-round-up (2) New-emoji-character-round-up (3) New-emoji-character-round-up (4) New-emoji-character-round-up (5) New-emoji-character-round-up (6) New-emoji-character-round-up (7) New-emoji-character-round-up (8)

لیست بالا برخی از تغییرات در جهت رساندن بهتر مفهوم و البته شکلک های جدید را نشان می دهد. همانطور که می دانید شکلک های گوگل با صورتی متفاوت تر از آنچه که در iOS یا دیگر کیبرد ها دیده ایم متفاوت است. یعنی آن شکلک دایره ای که در تصویر زیر می بینید دقیقا در اندروید نیست اما مفهوم شکلک ها کاملا یکی است و فقط به نوعی قالب آن ها متفاوت است:

faces

به جز شکلک ها و اجرای سریع دوربین با دوبار فشردن دکمه قفل، اندروید ۶٫۰٫۱ را بیشتر می توان یک به روزرسانی امنیتی ماهانه دید که برخی از توییک های مفید موجود در رام ها مختلف را به صورت رسمی به دستگاه های نکسوس خود اضافه می کند. علاوه بر آن در دکمه های ناوبری (بازگشت، منو، خانه) در تبلت ها دستخوش تغییر می شود و برای چپ دست یا راست دست بودن قابل تنظیم است. قابلیت “do not disturb” هم شاهد بازگشت گزینه “Until Next Alarm” است که قبلا در اندروید ۵٫۱ دیده بودیم.

شکلک ها را دوست دارید؟ چقدر از آن ها استفاده می کنید؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Android-6.0.1-Marshmallow-roll-out-brings-200-emoji-to-Nexus-devices_id76447″ background=”#04c571″]phonearena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Halflife  0  0

  بزار بشمرم، ما چند تا Emoji، اینجا تو ترنجی داریم؟
  ۱۷ تا! خوبه و کافی! میخوایم چکار؟

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,220 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,862 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,398 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,329 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,589 ترنج
 8. 8# m.b - 4,353 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,940 ترنج
کانال تلگرام ترنجی