دوازده − نه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فورد اسکیپ ۲۰۱۷؛ تلفن فرعی از تلفن هوشمند شما

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | 3 دیدگاه | ترنجی

فورد اسکیپ ۲۰۱۷ با موتوری جدید و با نگاه جدیدی به طراحی به طور کامل تغییر کرده است. اما با فناوری کمک رانندگی و بطور خاص برای گوشی شما ساخته شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اسکیپ جدید برای اولین بار برای فورد با ویژگی “اتصال سینک” عرضه می شود. استفاده از این ویژگی اختیاری است و از طریق نرم افزار میتوان لینک های گوشی خود را با اپلیکیشن های خودرو سینک کنید. اتصال سینک به شما اجازه می دهد که شما طبق برنامه ریزی که برای شروع بکار خودرو تعیین کرده اید، خودروی شما استارت بخورد و یا برای قفل و یا بازگشایی قفل مورد استفاده قرار می گیرد. شما همچنین می توانید فشار تایر خودرو را هم بخوانید، سطح قدرت باتری و مصرف گاز و حتی زمانیکه خودروی شما نقشه ای که مدنظر دارید را در پارکینک گم کرده است، همه این موارد را می توانید از طریق تلفن خود بررسی کنید.

1

در آینده، گوشی ها همه به سایز آیپدها خواهد شد و شما از تلفنتان برای حرکت به اطراف و یا بردن به محل کارتان از اتاق موبایل چهارچرخ خودرو را هدایت می کنید. شاید این گام نزدیکتری به سوی آینده باشد. اسکیپ جدید مجموعه ای از سیستم کمک رانندگی سنتی است که به هشدار برخورد از جلو، هشدار ترافیک متقابل و هشدار نقاط کور مجهز است.

2

با خودرویی که به کمک رانندگی مجهز است و موتور ۴ سیلندری ۱٫۵ لیتری اکوبوست و ۲٫۰ لیتری اختیاری دارد میتوان از رانندگی لذت برد. هر دو موتور از گیربوکس اتوماتیک ۶ سرعته استفاده می کنند و به دلایلی که نمی توانیم امید به درک آن داشته باشیم، پدالهای تغییر دهنده روی تریم های تخیلی هستند.

3

پنجره دو لایه شش ضلعی جدید ما را به یاد فورد رنجر و اورست ۴x4s که فروش بین المللی داشته است می اندازد. عالی بنظر می رسد، اگر شما هم به آنچه من فکر می کنم فکر کنید! فورد قول تغییر پورت های بیشتر و رف های ذخیره سازی را داده است. حدس بزنید، درست است! تلفن شما. به اسکیپ جدید در محل زندگی خود نگاه کنید، بهترین خرید در سال آینده خواهد بود! شوخی بود، شاید یکی دیگر…

4

نظر خود را با ترنجی در میان بگزارید…

[su_button url=”http://truckyeah.jalopnik.com/the-2017-ford-escape-is-an-extension-of-your-smartphone-1743024845″ background=”#12b37e”]jalopnik[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  iPooyanone

  سانتافه رو از روی این زدن یا اینو از رو سانتافه ؟
  :wacko: :wacko:

 2. Avatar
  Jahandarnone

  در یک کلام :

  زشت آمریکایی !

 3. Avatar
  just samsungnone

  ما کی قراره ماشین خوب سوار شیم خدایا خودت کمک کن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,507 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,643 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,191 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,411 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,822 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,557 ترنج
کانال تلگرام ترنجی