7 − پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گزارش مشکلات ال‌جی Urbane 2 ؛ اولین ساعت هوشمند دارای شبکه LTE مبتنی بر اندروید ور

نوشته

4 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

ال‌جی Urbane 2 دارای شبکه LTE  است. داشتن دسترسی به دیتای سیمکارت بر روی ساعت هوشمند به این معنی است که دیگر نیازی به اتصال به گوشی هوشمند برای به‌روز کردن ساعت خود ندارید. اما پس از گزارش اولیه از مشکلات ظاهری این دستگاه شور و اشتیاق خریداران این ساعت فرو نشست. سوالی که باقی می‌ماند این است این مشکل به چه میزان است آیا بسیار گسترده است یا محدود به بعضی ساعت‌ها می‌شود؟

پپس از اعلام مشکلات ظاهری و سخت افزاری ال جی اوربان ۲ فروش آن متوقف شد و این شرکت این نمونه ساعت‌ها را از فروشگاه‌ها جمع آوری کرد. از جمله مشکلی که گزارش شده است عملکرد این ساعت هوشند در استفاده روزانه بسیار افت می‌کرد.

پس از این مشکلات ال جی با چند وبسایت خبری در این مورد ارتباط برقرار کرد و طی پیامی اعلام کرد که این ساعت دوباره به وی‌ترین فروشگاه‌ها باز خواهد گشت. با این حال طبق گزارش‌ها فروشندگان هنوز هنوز هیچ سفارش و برنامه‌ای برای فروش دوباره این محصول ندارند.

دو شرکت ال جی و گوگل با هم کاری هم اقدام به ساخت این ساعت هوشمن کردند که اولین ساعت مبتنی بر اندروید ور است. Urbane 2 از شبکه LTE پشتیبانی می‌کند و این به این معنی است که در آینده با این فابلیت وضعیت ساعت‌ها متحول خواهد شد. به عنوان مثال برای یک تمرین ورزشی یا کاری کوچک خارج از خانه دیگر الزامی به همراه داشتن گوشی خود ندارید و این ساعت هوشمند می‌تواند تا بازگشت به منزل در انجام کار‌های ضروری یاریتان کند. این دو شرکت امیدوارند که در آینده پا را فرا‌تر بگذارند و این قابلیت را توسعه دهند.

ساعت‌های هوشمند دیگری همانند الجی Urbane 1 هستند که از دیتای شبکه همرا با LTE بهره می‌برند اما هر کدام مبتنی بر پلتفرم خود‌‌ همان شرکت هستند و Urbane 2 اولین ساعت هوشمندی است که دارای اندروید ور است.به نظر شما داشتن پشتیبانی از دیتای سیمکارت همرا با شبکه LTE به چه یزان کاربرد دارد؟


[su_button url=”http://techcrunch.com/2015/11/19/lg-urbane-2-the-first-android-wear-smartwatch-with-cellular-pulled-from-stores/?ncid=rss” target=”blank” background=”#29976c”]techcrunch[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Amiritnone  0  0

  من هرچی خوندم نفهمیدم منظور شما از مشکلات چی بود. خوب یه کمم توضیح میدادین بد نبود

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,485 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,804 ترنج
 3. 3# m.b - 8,793 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,516 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,934 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,818 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,455 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی