19 − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مایکروسافت درحال کار بر روی رفع مشکلات اخیر اسکایپ است [به‌روزرسانی]

Avatar

نوشته

5 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

اخیرا، گزارشاتی از مشکلات اخیر اسکایپ شنیده شده است و بعضی از کاربران، گزارش داده‌اند که نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند. همچنین تعدادی از کاربران، گفته‌اند که وضعیت آن‌ها در اسکایپ، به عنوان برخط (Online) نمایش داده نمی‌شود. مایکروسافت، این موضوع را فهمیده است و درحال کار بر روی رفع مشکلات اخیر اسکایپ است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

مایکروسافت، بیانیه‌ی رسمی درباره‌ی مشکلات اخیر اسکایپ را منتشر نکرده اما این شرکت تایید کرده است که آن‌ها درحال کار بر روی رفع این مشکلات هستند. این بیانیه را می‌توانید در زیر بخوانید:

بعضی از کاربران، احتمالا با مشکلاتی در اسکایپ مواجه شده باشند. به همین دلیل، آن‌ها نمی‌توانند خود را به عنوان برخط (Online) مشاهده کنند. ما یک مشکل را در تنظیمات وضعیت اسکایپ شناسایی کرده‌ایم.

به همین دلیل، کاربران قادر به تغییر وضعیت‌شان نیستند و مخاطب‌های آن‌ها به عنوان برون‌خط (Offline) نمایش داده می‌شوند و قادر به تماس‌گرفتن از طریق اسکایپ با آن‌ها نیستند.

ما درحال کار بر روی رفع این مشکل هستیم و امیدواریم تا به‌زودی، به‌روزرسانی را منتشر کنیم. لطفا عذرخواهی ما را بابت مشکلات پیش‌آمده بپذیرید.

به‌روزرسانی: به نظر می‌رسد که مشکلات اخیر اسکایپ حل شده‌اند و کاربران، هم‌اکنون می‌توانند بدون هیچ مشکلی، از اسکایپ استفاده کنند.

[su_button url=”http://www.geeky-gadgets.com/microsoft-working-to-fix-recent-skype-problems-21-09-2015/”]Geeky Gadgets[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  aliradnone

  از وقتی اسکایپ تحت مالکین مایکروسافت قرار گرفت خیلی مشکل پیدا کرده. اکثر اوقات دوستات رو الکی انلاین نشون میده و اویلبل. پیام میاد تو نوتیفیکیشن بار بت نشون نمیده. پیامها همزمان فرستاده و دریافت نمیشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,695 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,956 ترنج
 3. 3# m.b - 11,120 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,517 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,329 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,160 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 8,153 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی