پانزده − 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ممکن است هوآوی نکسوس (Huawei Nexus) با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه شود

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

تاریخ معرفی دو نکسوس گوگل به صورت کامل مشخص شده و انتظار می‌رود دو دستگاه از راه نرسیده، مشخصاتی قابل قبول را ارائه دهند. اگر از تاریخ این رویداد اطلاعاتی ندارید، هفتم مهر و ساعت ۱۱:۳۰ شب به وقت تهران، زمان دقیق معرفی دو دستگاه جدید خواهد بود. حال که به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات و شایعات، بیشتر از قبل منتشر می‌شوند. اکنون شایعه‌ای دیگر از نکسوس هوآوی منتشر شده که اعلام می‌کند این دستگاه، با حافظه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی هم عرضه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بر اساس آخرین اطلاعات، احتمالا این دستگاه را Nexus 6P بنامیم. همچنین انتظار می‌رود این دستگاه از روز ۲۱ مهر برای پیش‌خرید در دسترس باشد. اگر به آخرین شایعه منتشر شده توجه کنیم، در می‌یابیم که هیچ نکسوسی تا قبل از این، به این حافظه‌ نرسیده بود. پس با این حال، باید انتظار حافظه‌های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی را برای این دستگاه داشته باشیم.

سال گذشته، برای اینکه یک نکسوس ۶ با حافظه ۶۴ گیگابایتی را تهیه کنید، باید ۵۰ دلار بیشتر از نسخه ۳۲ گیگابایتی هزینه می‌کردید؛ و این در حالی بود که اگر در چنین حالتی نکسوس ۹ را تهیه می‌کردید، چیزی حدود ۸۰ دلار باید بیشتر پرداخت می‌کردید.

به همین علت دقیقا مشخص نیست که فاصله قیمتی بین هر نسخه در نسل جدید نکسوس ۶ چقدر خواهد بود؛ با این حال انتظار قیمت بالایی را نداریم.

نکسوس ۵X با دو حافظه ۳۲ و ۱۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد و قیمت آن به مراتب کم‌تر خواهد بود. شاید به همین علت فروش بیشتری داشته باشد چرا که سری نکسوس، ثابت کرده‌اند که تنها در قیمت پایین‌تر نسبت به رقبا، فروش بهتری خواهند داشت.

نظر شما در رابطه با نکسوس هوآوی چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/What-is-an-iPhone-Pro-Microsoft-CEO-Nadella-explains_id73886″]phonearena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,744 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,853 ترنج
  3. 3# m.b - 12,525 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,236 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,428 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,837 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,564 ترنج
کانال تلگرام ترنجی