دو × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Google Now آپدیت شد؛ افزوده شدن قابلیت Now On Tap، به شرط داشتن نسخه سوم پیشنمایش اندروید M

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

آخرین نسخه از Google NOW، تحت ورژن ۵٫۳٫۱۹٫۱۹٫arm منتشر شده است که البته تنها بر روی نسخه سوم پیشنمایش اندروید مارشمالو نصب خواهد شد. این نرم‌افزار در آخرین ورژن خود دارای ویژگی هوشمندتری به نام Google NOW on Tap می‌باشد که باعث می‌شود گوگل در همه حال، به سوال‌های شما پاسخ دهد و در صورت نیاز لینک‌هایی را در اختیارتان بگذارد. برای مثال وقتی شما آهنگی را گوش می‌دهید و جویای نام واقعی خواننده می‌شوید، تنها با یک سوال از گوگل مانند “نام اصلی خواننده چیست؟”، می‌توانید جواب خود را دریافت کنید. در ادامه برای مشاهده تصاویر بیشتر و آشنایی بهتر با این ویژگی، با ترنجی همراه باشید.

Google Now On Tap، یکی از ویژگی‌های رسمی و اختصاصی اندروید مارشمالو بود که گوگل قول انتشار آن را در پاییز سال ۲۰۱۵ داد؛ اما بنظر می‌رسد گوگل کمی زودتر به قولش عمل کرده و این ویژگی‌ را برای کاربران سومین نسخه پیشنمایش اندروید M، منتشر کرده است.

با این ویژگی، گوگل همیشه در رابط کاربری، منتظر سوال‌ها و درخواست‌های شما خواهد بود. اینکه این قابلیت حتی برای افرادی که نسخه دوم پیشنمایش اندروید M را دارند در دسترس نیست، ناراحت کننده است.

در ادامه می‌توانید چندین تصویر از این قابلیت را مشاهده نمایید که به خوبی می‌تواند به شما این مفهوم را القا کند که گوگل، به سمت دنیای دستگاه‌های هوشمند و صفحه نمایش‌ها کشیده شده است؛

Google-Now-on-Tap Google-Now-on-Tap (1) Google-Now-on-Tap (2) Google-Now-on-Tap (3) Google-Now-on-Tap (4) Google-Now-on-Tap (5)

اگر از این ویژگی استفاده کرده‌اید، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Google-Now-on-Tap-is-available-in-the-latest-Google-app-update-only-works-on-Android-M-Dev-Preview-3_id73826″ background=”#5ab28d”]phonearena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  ناموسن از تعصب خود بکاهید :|none

  متریال دیزاین تو این عکسا چقدر زیباست….

  داشتن نکسوسم آرزوست… 😥

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,808 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,724 ترنج
 3. 3# m.b - 13,935 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,852 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,400 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,884 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,878 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی