پنج × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بروزرسانی جدید ویندوز ۸٫۱ RT، منوی استارت و صفحه قفل جدیدی را به ارمغان خواهد آورد

Avatar

نوشته

5 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

حدود دو هفته‌ای از عرضه‌ی جهانی ویندوز ۱۰ می‌گذرد. این ویندوز برای تبلت‌های دارای ویندوز RT عرضه نخواهد شد اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا بروزرسانی کوچکی را برای ویندوز ۸٫۱ RT در ماه سپتامبر (شهریور) عرضه کند که منوی استارت جدید و یک صفحه قفل بروزرسانی شده را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

هنوز معلوم نیست که کدام یک از ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ در بروزرسانی جدید ویندوز ۸٫۱ RT گنجانده خواهند شد اما اضافه شدن یک منوی استارت جدید، یک تغییر خوشایند برای کاربران ویندوز RT خواهد بود. ویندوز ۱۰ شامل یک حالت تبلت است که بین یک صفحه استارت تمام صفحه و یک منوی استارت کوچکتر سوییچ می‌کند اما بعید است که بروزرسانی سوم ویندوز ۸٫۱ RT، این نوع سوییچ را شامل شود.

این رویکرد مایکروسافت برای بروزرسانی ویندوز RT، شبیه به بروزرسانی ویندوزفون ۷٫۸ این شرکت است که چند ویژگی جدید را برای کاربران ویندوز فون ۷ به ارمغان آورد اما هیچگاه دستگاه‌های دارای ویندوزفون ۷٫۸ به ویندوزفون ۸ بروزرسانی نشدند. مایکروسافت، ویندوز ۱۰ را برای کاربران ویندوز RT عرضه نخواهد کرد و بروزرسانی سوم ویندوز ۸٫۱، آخرین بروزرسانی خواهد بود که برای دستگاه‌های دارای ویندوز RT مانند سرفیس RT عرضه خواهد شد.

تاریخ دقیق عرضه این بروزرسانی معلوم نیست اما این بروزرسانی در ماه سپتامبر (شهریور) عرضه خواهد شد.

[su_button url=”http://www.theverge.com/2015/8/9/9123277/windows-rt-8-1-update-3-start-menu-lock-screen-features”]The Verge[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mohsen happynone

  در حقیقت مایکروسافت داره با این به روز رسانی ها برای ویندوزRT به نوعی از کار بر های این سیستم عامل دل جویی می کنه و همچنین پشتیبانی چند ساله از سرفیس RT رو انجام می ده… واقعا کسانی که سرفیس RT خریدند به نوعی متضرر شدند و مایکروسافت قصد داره تا جایی که امکان داره پشتیبانی خودش رو انجام بده… به هر حال اینکار نوعی احترام به مشتری است..

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,313 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,931 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,190 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,567 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,983 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
Avatar
امیرحسین ایزدی
کانال تلگرام ترنجی