حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بروزرسانی جدید ویندوز ۸٫۱ RT، منوی استارت و صفحه قفل جدیدی را به ارمغان خواهد آورد

امیرحسین ایزدی

نوشته

2 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

حدود دو هفته‌ای از عرضه‌ی جهانی ویندوز ۱۰ می‌گذرد. این ویندوز برای تبلت‌های دارای ویندوز RT عرضه نخواهد شد اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا بروزرسانی کوچکی را برای ویندوز ۸٫۱ RT در ماه سپتامبر (شهریور) عرضه کند که منوی استارت جدید و یک صفحه قفل بروزرسانی شده را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

هنوز معلوم نیست که کدام یک از ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ در بروزرسانی جدید ویندوز ۸٫۱ RT گنجانده خواهند شد اما اضافه شدن یک منوی استارت جدید، یک تغییر خوشایند برای کاربران ویندوز RT خواهد بود. ویندوز ۱۰ شامل یک حالت تبلت است که بین یک صفحه استارت تمام صفحه و یک منوی استارت کوچکتر سوییچ می‌کند اما بعید است که بروزرسانی سوم ویندوز ۸٫۱ RT، این نوع سوییچ را شامل شود.

این رویکرد مایکروسافت برای بروزرسانی ویندوز RT، شبیه به بروزرسانی ویندوزفون ۷٫۸ این شرکت است که چند ویژگی جدید را برای کاربران ویندوز فون ۷ به ارمغان آورد اما هیچگاه دستگاه‌های دارای ویندوزفون ۷٫۸ به ویندوزفون ۸ بروزرسانی نشدند. مایکروسافت، ویندوز ۱۰ را برای کاربران ویندوز RT عرضه نخواهد کرد و بروزرسانی سوم ویندوز ۸٫۱، آخرین بروزرسانی خواهد بود که برای دستگاه‌های دارای ویندوز RT مانند سرفیس RT عرضه خواهد شد.

تاریخ دقیق عرضه این بروزرسانی معلوم نیست اما این بروزرسانی در ماه سپتامبر (شهریور) عرضه خواهد شد.

[su_button url=”http://www.theverge.com/2015/8/9/9123277/windows-rt-8-1-update-3-start-menu-lock-screen-features”]The Verge[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mohsen happy  0  0

  در حقیقت مایکروسافت داره با این به روز رسانی ها برای ویندوزRT به نوعی از کار بر های این سیستم عامل دل جویی می کنه و همچنین پشتیبانی چند ساله از سرفیس RT رو انجام می ده… واقعا کسانی که سرفیس RT خریدند به نوعی متضرر شدند و مایکروسافت قصد داره تا جایی که امکان داره پشتیبانی خودش رو انجام بده… به هر حال اینکار نوعی احترام به مشتری است..

گیگابایت
10 کاربر برتر
 1. 1# Peiman - 4,425 ترنج
 2. 2# احمد - 4,168 ترنج
 3. 3# Mortazavi - 2,571 ترنج
 4. 4# Sajad - 1,904 ترنج
 5. 5# Pouya gs8 - 1,625 ترنج
 6. 6# علی شیخ زاده - 1,421 ترنج
 7. 7# mTAAHAAm - 1,411 ترنج
 8. 8# REZA - 1,180 ترنج
 9. 9# siavash-t - 867 ترنج
 10. 10# Amir026 - 771 ترنج
کانال تلگرام ترنجی