حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آخرین ویدئو تبلیغاتی ویندوز ۱۰، استور را هدف قرار داده است

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

چیزی به انتشار نسخه نهایی ویندوز نمانده و همگی چشم به راه این ویندوز تازه از راه رسیده هستند؛ تا ببینند که واقعا چه تغییراتی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ عملکرد داشته است. مایکروسافت از ۹ روز گذشته، مشغول ارائه ویدئوهای تبلیغاتی ویندوز ۱۰ با عنوان ” ۱۰ دلیل برای ارتقا ” می‌باشد. در آخرین ویدئو منتشر شده، شاهد عملکرد استور، در نسخه نهایی ویندوز هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

کسانی که از نسخه‌های پیشنمایش ویندوز استفاده کرده اند، چیز جدیدی در این ویدئو مشاهده نخواهند کرد. اما همین ویدئو به تنهایی می‌تواند برای کسانی که تجربه استفاده از نسخه‌های پیشنمایش را نداشته اند، مفید واقع شود و آن‌ها را با امکانات تازه و رابط کاربری جدید استور آشنا سازد. همچنین نرم‌افزارهایی که از نو برای ویندوز ۱۰ طراحی شوند، قابلیت اجرا در میان دیوایس‌های ویندوز ۱۰ مانند لپتاپ یا موبایل‌های هوشمند را خواهند داشت.

حتما شما هم متوجه شده اید که یکی از اصلی ترین تغییرات ویندوز جدید مایکروسافت، رابط کاربری جدید آن و نرم‌افزارهای از نو طراحی شده است؛ پس با این وجود، تغییراتی در رابط کاربری استور، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

ویندوز مذکور، از امروز برای دارندگان ویندوز ۷ و ۸٫۱، در دسترس قرار خواهد گرفت.

[su_button url=”http://www.windowscentral.com/final-windows-10-daily-promo-video-looks-new-windows-store” background=”#06a570″]windowscentral[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Peiman - 5,962 ترنج
  2. 2# احمد - 5,553 ترنج
  3. 3# Mortazavi - 3,146 ترنج
  4. 4# Sajad - 2,726 ترنج
  5. 5# رسول آریان - 2,643 ترنج
  6. 6# Pouya gs8 - 2,012 ترنج
  7. 7# علی شیخ زاده - 1,965 ترنج
  8. 8# mTAAHAAm - 1,816 ترنج
  9. 9# REZA - 1,803 ترنج
  10. 10# siavash-t - 1,080 ترنج
کانال تلگرام ترنجی