حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت پین کردن پیام واتس اپ به زودی عرضه می‌شود

نوشته

8 ماه قبل | بدون دیدگاه | پیام رسان

شاید با شنیدن اضافه‌شدن برخی قابلیت‌ها به Whatsapp از خود بپرسید که واقعا این قابلیت را تا به حال نداشته است؟! ولی تلاش این پیام‌رسان برای جبران‌کردن کاستی‌هایش نسبت به دیگر رقبایی مانند تلگرام، ستودنی‌است. اگر کاربر این پیام‌رسان هستید خبر خوبی برای شما داریم. قابلیت پین کردن پیام واتس اپ به زودی عرضه می‌شود.

قابلیت پین کردن پیام واتس اپ

به تازگی و در واتس‌اپ بتا اندروید نسخه 2.23.21.4 رصد شده که می‌توان پیام‌ها را به بالای مکالمات پین کرد. حتی، کاربران می‌توانند بخشی از پیامی را که می خواهند پین کنند، برجسته کرده و سپس آن را به بالای یک چت اضافه نمایند.

با انجام این کار، افراد حاضر در چت می‌توانند به سرعت و راحتی پیام‌ها و اطلاعات قدیمی‌تر مهم را ببینند. علاوه بر معرفی گزینه پین کردن، منوی اشتراک چت نیز اصلاح شده است. به نظر می‌رسد کاربر پسندتر باشد و هیچ یک از عملکردهای اشتراک گذاری محتوا با این به‌روزرسانی حذف نشده است.

این تغییرات بخشی از یک طراحی مجدد بزرگ است که متا در حال انجام آن است. در حاضر واتس‌اپ هم به مانند اینستاگرام خیلی از قابلیت‌های خود را براساس حساب‌کاربری و به تدریج برای کاربران عرضه می‌کند. در نتیجه شاید یکی از دوستان شما این قابلیت را داشته باشد اما شما نداشته باشید.

همچنین زمان دقیقی برای عرضه این قابلیت‌ها اعلام نمی‌شود. با این حال این‌که بدانید چنین تغییری صورت خواهد گرفت، دلگرم‌کننده است.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید واتس‌اپ چه قابلیت‌های مهم دیگری را کم دارد؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)