حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رابط کاربری MIUI 15 به صورت پیش‌فرض روی سری ردمی نوت ۱۳ و شیائومی ۱۴ عرضه می‌شود

نوشته

8 ماه قبل | بدون دیدگاه | شایعات، شیائومی

آپدیت MIUI 15 شیائومی به زودی عرضه خواهد شد. این رابط کاربری جدید Xiaomi است. در جدیدترین شایعات می‌شنویم که رابط کاربری MIUI 15 به صورت پیش‌فرض روی سری ردمی نوت ۱۳ و شیائومی ۱۴ عرضه می‌شود.

رابط کاربری MIUI 15

اخیرا متوجه شدیم که شیائومی شروع به آماده‌سازی ‌آپدیت MIUI 15 برای دستگاه های خود کرده است. اکنون، یک گزارش جدید می‌گوید که چه گوشی‌های هوشمندی با می‌یوآی ۱۵ به صورت پیش‌فرض عرضه می‌شوند.

MIUI 15

MIUI 15

این منبع چهار گوشی را عنوان می‌کند که با MIUI 15 پیش‌فرض عرضه خواهند شد.

بر اساس این اطلاعات سری Redmi Note 13 و Xiaomi 14 با رابط کاربری MIUI 15 همراه خواهند بود. این خانواده‌ها حداقل شامل دو دستگاه خواهند بود.

او می گوید که دستگاه های Redmi Note 13 دارای شماره مدل N16 و N17 هستند. ما معتقدیم که این محصولات را می‌توان با نام‌های تجاری Redmi Note 13 Pro و Redmi Note 13 Pro Plus در بازار دید.

علاوه بر این، او می گوید که گوشی های شیائومی 14 دارای شماره مدل N2 و N3 هستند. ما فکر می کنیم که آنها احتمالاً Xiaomi 14 و Xiaomi 14 Pro نام خواهند داشت.

در نهایت، این افشاکننده اشاره می کند که همه این گوشی های هوشمند به نمایشگر با حاشیه باریک مجهز خواهند شد. او هفته گذشته نیز همین موضوع را فاش کرد.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی‌های جدید شیائومی هستید؟ البته توجه داشته باشید که شاید اندروید ۱۴ به صورت پیش‌فرض روی این دستگاه‌ها نباشد و فقطMIUI 15 را ارایه کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)