حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هزینه خرید لنز برای هدست اپل ویژن پرو بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد بود!

نوشته

3 ماه قبل | بدون دیدگاه | اپل، برترین‌های ترنجی

هدست Vision Pro اپل به عنوان نسل اول هدست‌های واقعیت ترکیبی این شرکت یا به تعبیر آن‌ها، پردازش فضایی محسوب می‌شود. به دلیل طراحی خاص آن متاسفانه استفاده با عینک ممکن نیست. برای کاربرانی که نیاز به عینک دارند پیش‌بینی شده که لنز مخصوص مغناطیسی زایس تهیه شود. با این حال باید بدانید که هزینه خرید لنز برای هدست اپل ویژن پرو بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد بود!

هزینه خرید لنز برای هدست اپل ویژن پرو

اپل پا را فراتر از پیش‌بینی قیمت ۳۰۰۰ دلاری برای Vision Pro گذاشت و در حالی که انتظار داشتیم این قیمت کمی تلطیف شود، عدد ۳۵۰۰ دلار در رویداد این شرکت اعلام شد.

حقیقت آن است که در هر بازاری هم که زندگی کنید باز هم عدد ۳۵۰۰ دلار زیاد است، چه برسد به ایران که به راحتی حدود ۱۸۰ میلیون‌تومان (و حتی بیشتر) هزینه خواهد داشت. با این حال عدد ترسناک اعلام شده فقط آغاز ماجراست.

توییت مارک گورمن درباره هزینه خرید لنز برای هدست اپل ویژن پرو

توییت مارک گورمن درباره هزینه خرید لنز برای هدست اپل ویژن پرو

مارک گورمن از بلومبرگ در توییتی عنوان کرده است که حدس می‌زند قیمت لنزهای طبی زایس که برای هدست Vision Pro اپل مناسب باشد بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ دلار است. با این حال ممکن است که اپل با زایس مذاکره کند و هزینه را کاهش دهد.

با این حال باید بدانید افرادی که نیاز به عینک دارند هزینه بیشتری نسبت به افراد عادی برای استفاده از هدست اپل باید بپردازند. متاسفانه طراحی این هدست به شکلی نیست کاربران بتوانند از عینک خود استفاده نمایند. اگر اینطور بود، هزینه اضافی قابل توجهی ایجاد نمی‌شد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این موضوع در فروش هدست اپل تاثیری بگذارد؟ هنوز مشخص نیست که هزینه‌های جانبی دیگر این هدست گران اپل چیست.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)