حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بسته مکالمه نامحدود رایگان همراه اول جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید

حوالی ظهر چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ بود که هشدار زلزله اشتباهی روی گوشی‌های اندرویدی کاربران تهرانی نماش داده شد. پس از تایید و تکذیب‌های عجیب و حتی اظهارنظرهای عجیب درباره مقصربودن گوگل (!) در نهایت همراه اول آن را یک “اشتباه” دانست. در جهت دلجویی از مشترکین این اپراتور مخابراتی، بسته مکالمه نامحدود رایگان همراه اول جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برای همه کاربران قابل فعال‌سازی است.

بسته مکالمه نامحدود رایگان همراه اول جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

برای فعال‌سازی بسته مکالمه نامحدود رایگان همراه اول که فقط در روز جمعه هجدم آذر ۱۴۰۱ قابل استفاده است، کافی است در همان روز (در لحظه نوشتن این مطلب هنوز کد فعال نیست) کد زیر را شماره‌گیری کنید:

*1000*5#

ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع

مهلت استفاده از این بسته از لحظه فعال سازی در روز جمعه تا شامگاه همان روز خواهد بود. بدیهی است که این بسته مکالمه رایگان نامحدود فقط به تماس‌های داخل شبکه (همراه اول به همراه اول) مربوط می‌شود.

بسته مکالمه رایگان همراه اول ۱۸ آذر ۱۴۰۱

بسته مکالمه رایگان همراه اول ۱۸ آذر ۱۴۰۱

همراه اول می‌گوید به منظور دلجویی از مشترکین بابت ارسال هشدار خطای زلزله در روز چهارشنبه (۱۶ آذر ۱۴۰۱) برای تعدادی از مشترکان، بسته هدیه «مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول» را برای تمامی مشترکان در روز جمعه اختصاص داد.

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در روز جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع» نسبت به فعالسازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند.

گفتنی است سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی، توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در حال توسعه است که تفاوت عمده آن با پیامک معمولی، سرعت و اولویت هشدار است که می تواند باعث کاهش آسیب های جانی و مالی هموطنان در زمان وقوع بلایایی طبیعی شود.

اتفاقی که در روز چهارشنبه رخ داد، در ارتباط با ارزیابی صحت عملکرد سامانه مذکور از طریق ارسال هشدار برای تعدادی از اعضای تیم در محدوده جغرافیای خاص بود که به اشتباه، هشدار موردنظر برای قریب به دو درصد از مشترکان نیز ارسال شد.

شما این بسته را دریافت کردید؟

اشتراک در
اطلاع از
1 Comment
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mohammad

کاش ترنجی از همراه اول پیگیری میکرد چرا برنامه telfi برای اندروید 11 و 12 اپدیت نمیکنن ویژگی خیلی خوبی بود که نصفه نیمه ولش کردن

رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)