حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

طرح فروش فوری بهمن ریسپکت، فیدلیتی و دیگنیتی – ۱ آذر ۱۴۰۱

نوشته

6 ماه قبل | بدون دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

در جدیدترین طرح فروش گروه بهمن می بینیم که سدان جدید این خودروسازی داخلی نیز برای عرضه در دسترس است. طرح فروش فوری بهمن ریسپکت، فیدلیتی و دیگنیتی در تیپ‌های مختلف، سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ در دسترس خواهد بود. تحویل خودروها در این طرح ۳۰ روزه بوده و به صورت قرعه کشی از بین متفاضیان برگزار خواهد شد.

طرح فروش فوری بهمن ریسپکت، فیدلیتی و دیگنیتی

گروه بهمن در این طرح فروش ۳ خودرو را در تیپ‌های مختلف عرضه می کند. از این بین ۲ خودرو اصطلاحا شاسی بلند و ۱ خودرو سدان است. فیدلیتی به عنوان یک شاسی بلند خانوادگی در مدل‌های ۵ یا ۷ نفره در دسترس خواهد بود. دیگنیتی در تیپ پرایم و پرستیژ برای خریداران موجود خواهد بود. تیپ جدید پرستیژ با موتور و گیربکس جذاب تر برای دیگنیتی همراه است.

البته این ارتقا موتور و گریبکس در کنار چند تغییر جزئی دیگر حدود ۱۸۵ میلیون تومان نسبت به تیپ پرایم برای شما هزینه خواهد داشت و قیمت کارخانه آن را به ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان می رساند.

ریسپکت که جایی بین آریزو ۵ توربو جدید و آریزو ۶ پرو قرار می گیرد نیز در این طرح در دسترس خواهد بود. قیمت اولیه این خودرو حدود ۷۳۰ میلیون تومان اعلام شده بود. با وجود اینکه طرح فروش عمومی خاصی با این قیمت نداشتیم، حالا بهمن قیمت ۷۷۰ میلیون تومانی را برای آن اعلام کرده است.

طرح فروش گروه بهمن برای ۱ آذر ۱۴۰۱

طرح فروش گروه بهمن برای ۱ آذر ۱۴۰۱

این طرح فروش گروه بهمن از سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود. متقاضیان می توانند برای شرکت در طرح فروش مذکور تا جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ اقدام به ثبت نام کنند. سپس از بین افراد واجد شرایط قرعه کشی شده و برندگان مشخص می شوند. گفته شده که تمامی محدودیت‌های مربوط به شرایط فروش به روش قرعه‌کشی نیز در این طرح وجود خواهد داشت.

نظر شما درباره این طرح فروش خودرو چیست؟ در آن شرکت خواهید کرد؟ امیدوارم برنده باشید 🌟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)