حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پتنت جدید هوآوی برای افزایش سطح صفحه نمایش در گوشی های تاشو ثبت شد

نوشته

1 ماه قبل | بدون دیدگاه | حق اختراع، هواوی

هوآوی حق اختراع جدیدی را ثبت کرده است که می‌تواند جالب باشد. پتنت جدید هوآوی ظاهراً شامل یک گوشی تاشو با یک نیمه کشویی است. این روز ها همه سازندگان بزرگ گوشی‌ های هوشمند روی بخش تاشو خود تمرکز می‌کنند تا آنها را به بهترین فناوری های سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری مجهز کنند. در همین راستا، هوآوی این طرح جدید گوشی تاشو خود را با صفحه نمایش کناری برای دستیابی به بیشترین سطح صفحه نمایش ثبت کرده است.

از اطلاعات موجود پیداست که هوآوی در 29 سپتامبر 2020 برای ثبت اختراع «دستگاه تاشو با کشوی جانبی و دستگاه الکترونیکی» درخواست داد. حال اتحادیه این درخواست را در 12 آوریل 2022 به طور رسمی تایید کرده است. این شرکت این پتنت را با کد CN114338860A منتشر کرده است.

با توجه به توضیحات نوشته شده در این ثبت اختراع، این پتنت می تواند اندازه صفحه نمایش را پس از باز شدن با کشیدن کناره صفحه نمایش، افزایش دهد. در بیان دیگر به نظر می رسد که این گوشی دارای ساختار کشویی جانبی برای کشیدن و افزایش سطح صفحه نمایش داخلی است.

می‌توانیم بگوییم که این پتنت تقریباً ترکیبی از دو گوشی منعطف 2021 Oppo X و هوآوی Mate X2 است.

پتنت جدید هوآوی برای یک گوشی تاشو با صفحه کشویی

پتنت جدید هوآوی برای یک گوشی تاشو با صفحه کشویی

پتنت جدید هوآوی طراحی احتمالی گوشی تاشو آینده این شرکت را نشان می‌دهد

به دنبال این طرح، هدف هواوی در پس این پتنت، در فکر افزایش اندازه ناحیه نمایشگر است. زیرا پس از بازکردن قسمت کناری صفحه نمایش، اندازه نمایشگر می‌تواند دو برابر یا بیش از دو برابر شود.

به نظر می‌رسد ارائه گوشی های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ که می‌توانند پس از تا شدن بسیار کوچک شوند، ایده شگفت انگیزی برای جذب مصرف کنندگان باشد. تاکنون، این سازنده فناوری چینی گوشی‌ های هوشمند تاشو عمودی و افقی را معرفی کرده است. اما این شرکت همچنان در تلاش است تا چیزی جدید‌تر و جالب‌تر را به بازار عرضه کند.

به نقل از منبع، به غیر از جزئیات این اختراع، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا هواوی چنین نوع گوشی هوشمندی را عرضه خواهد کرد یا خیر، در دسترس نیست.

 

در صورت ارائه گوشی تاشو به این سبک از آن استقبال می‌کنید؟ به نطر شما ایا ممکن است هوآوی در اینده چنین طرحی را عملی کند؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
مصطفی‌ بشری