حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اعلام ظرفیت و برندگان فروش فوری ایران خودرو ۱ مهر ۱۴۰۰ برای رانا پلاس پانوراما

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

هفته گذشته برای شما نوشتیم که فروش فوری ایران خودرو پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ برای رانا پلاس پانوراما با گیربکس ۶ سرعته برگزار می شود. قرعه کشی ایران خودرو برای این طرح فروش برگزار شده است. اعلام ظرفیت و برندگان فروش فوری ایران خودرو ۱ مهر ۱۴۰۰ برای رانا پلاس پانوراما امروز و از طریق سایت یا پیامک انجام می شود. ظرفیت محصولات ارایه شده نیز اعلام شده است.

اعلام ظرفیت و برندگان فروش فوری ایران خودرو ۱ مهر ۱۴۰۰

در جدیدترین طرح پیش فروش ایران خودرو، رانا پلاس پانوراما با گیربرکس ۶ سرعته زیر با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه ارایه شده است. در این طرح مجموعا حدود ۱.۲ میلیون نفر (دقیقا ۱.۲۳۰.۲۲۴ نفر) شرکت کرده اند. شانس برنده شدن در قرعه کشی فروش فوق العاده این خوردو برابر است با:

  1. ۱- رانا پلاس پانوراما با گیربرکس ۶ سرعته – ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه – تعداد متقاضی = ۱.۲۳۰.۲۲۴ نفر – شانس برنده شدن در قرعه کشی با توجه به تعداد شرکت کنندگان برای این مدل: ۱۶ نفر در هر ۱۰.۰۰۰ نفر
فضای کابین رانا پلاس پانوراما

فضای کابین رانا پلاس پانوراما

مراسم قرعه‌کشی مرحله بیست و سوم فروش فوق العاده خودرو رانا پلاس با سقف شیشه ای با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

مشخصات منتخبان، پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار گرفته است.

همچنین نتایج از طریق پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد، با این‌حال بهتر است تا مشتریان برای اطمینان از نتایج به سایت فروش محصولات ایران‌خودرو (در قسمت پنل کاربر>میز کار> استعلام وضعیت قرعه کشی) مراجعه کنند. هم اکنون اسامی برندگان در قسمت پنل کاربری درج شده است.

منتخبان این طرح به مدت پنج رو مهلت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخشنامه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

آموزش دیدن نتیجه قرعه کشی ایران خودرو در سایت شرکت

شما در این طرح شرکت کردید؟ امیدوارم که جز برندگان فروش فوری ایران خودرو ۱ مهر ۱۴۰۰ باشید.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)