پنل پیامک یک ابزار یا نرم افزار تحت وب هست که از طریق آن اقدام با ارسال پیامک میکنیم. پیامک های تبلیغاتی انبوه یا تکی و گروهی یا برای استفاده  در ارسال های خودکار وبسرویس در سایت ها. اگر پنل اس ام اس دارید و برای کسب و کار خود تبلیغات میکنید، حتما ارسال اس ام اس به بلک لیست برایتان به یکی از معضلات تبدیل شده و تبلیغات شما را از مسیر هدفمند دور کرده. اما فقط این نیست! باید بگوییم نه تنها در ارسال پیامک های تبلیغاتی، بلکه در ارسال پیامک های خدماتی هم این مشکل وجود دارد. به عنوان مثال اطلاع رسانی های پرداخت، اطلاع رسانی برای دانش آموزان و یا دانشجویان و ارسال های api سایت ها و …

اگر میخواهید یک کمپین تبلیغات پیامک کامل و بدون اصراف هزینه داشته باشید، و مشکلاتی که در این باره دارید رو حل کنید با مکث اس ام اس همراه باشید.

روش های مختلف ارسال پیامک به بلک لیست

همانطور که مطلع هستید خطوط ارسال پیامک تمام اپراتورهای سامانه های پیامکی به طور پیشفرض تبلیغاتی هستند و قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست (شماره موبایل هایی که جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند) را ندارند بنابراین برای ارسال پیامک به شماره های مسدود شده که به اصطلاح بلک لیست می گویند، باید از خط خدماتی استفاده کرد.پس خطوطی که میتوانند به بلکلیست ارسال کنند، خدماتی نام دارند.

1- خط خدماتی حقوقی روش اصلی ارسال اس ام اس به بلک لیست

تنها راه ارسال پیامک به لیست سیاه استفاده از خط خدماتی می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است، این خط صرفا برای شما بوده و میتوانید از آن پیامک دریافتی نیز داشته باشید. همانطور که در بالا نیز گفته شد، خطوط پیامکی به صورت پیشفرض تبلیغاتی هستند و پس از خرید باید اقدام به خدماتی کردن آن کرد. خدماتی کردن خط اختصاصی نیازمند 2 چیز است: مدارک شرکتی و 20 میلیون تومان سفته. و قبلا به نحوی بود که فقط واحد های حقوقی میتوانستند خط تبلیغاتی را به خدماتی تبدیل کنند.

اما اشخاص حقیقی چطور میتوانند این مشکل را حل کنند؟  در جواب این سوال باید بگوییم کسانی که شرکت ثبت شده و یا بطور کلی شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارند میتوانند از خطوط خدماتی عمومی استفاده کنند و یا با مدارک شخص حقیقی از اپراتور 9000 که مکث اس ام اس ارائه میکند خط خدماتی کنند که ادامه توضیح خواهیم داد.

2- ارسال پیامک به بلک لیست از طریق خط خدماتی اشتراکی سامانه پیامک مکث

خطوط خدماتی عمومی در واقع خطوط خدماتی شرکت ما هستند که بصورت اشتراکی  وعمومی در اختیار کاربرانمان قرار میدهیم تا کاربران فاقد شرایط خدماتی نیز امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست را داشته باشند. با خط خدماتی عمومی میتوانید متن های اطلاع رسانی را به لیست سیاه ارسال کرد و این خطوط برای در وبسرویس و افزونه ها نیز مناسب میباشد.

همان طور که ملاحظه فرمودید روی عبارت اطلاع رسانی زیاد تاکید شد. بله! این همان محدودیت خطوط خدماتی هست که فقط باید متن های اطلاع رسانی را به مخاطبان ارسال کنید .

نکته قابل ذکر اینکه؛ ما به تمام کاربرانمان خطوط خدماتی اشتراکی را ارائه می کنیم. کافیست بعد از خرید پنل اس ام اس مکث از داخل سامانه منوی پشتیبانی یک تیکت جهت دریافت خطوط خدماتی عمومی ارسال کنید.

3- خدماتی کردن شماره 9000 برای اشخاص حقیقی

پیش شماره پیامکی 9000 که بتازگی شروع به کار کرده برای اشخاص حقیقی هم شرایط خدماتی کردن خط اختصاصی را فراهم کرده. در روش خدماتی کردن خط 9000 دیگر لزومی به داشتن شرکت و ارائه سفته نیست و هر فرد عادی میتواند براحتی فقط با یک جواز کار مثلا پروانه کسب یا اینماد سایت براحتی خط ارسال پیامک خدماتی تهیه کند. برای اطلاعات بیشتر در این باره با مکس اس ام اس تماس بگیرید 02191300036

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست

همانطور که اشاره شد و مسلم هست ارسال متن تبلیغاتی انبوه از خطوط خدماتی (چه اختصاصی و چه اشتراکی) ممنوع و خلاف قوانین اپراتورها هست. ولی شاید دنبال راهی باشید برای ارسال تبلیغات به کل مشترکین اعم از لیست سیاه و سفید! برای این مورد هم سامانه پیام کوتاه مکث امکانی را فراهم کرده با عنوان ارسال سیمکارتی! اما ارسال اس ام اس تبلیغاتی سیم کارتی چیست و چگونه کار میکند؟!

4- ارسال سیمکارتی ؛ تنها راه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به لیست سیاه

مکث اس ام اس با کمک مودم های GSM سیمکارتی امکانی را فراهم کرده تا به مشترکین تلفن همراه تحت پنل اس ام اس پیامک ارسال کنید و همچنین شماره های 0999  را نیز برای ارسال سیمکارتی پنل فعال کنید.

ویژگی این نوع ارسال چیست؟ از آنجایی که این نوع ارسال از شماره های واقعی سیمکارت مانند سیمکارت های ایرانسل انجام می شود در نتیجه هیچگونه بلک لیستی شامل این ارسال نمی شود و به همه مشترکین تلفن همراه ارسال میکند.

برتری ارسال سیمکارتی نسبت به خطوط خدماتی اینست که در ارسال سیمکارتی هر نوع متن تبلیغاتی را نیز میتوانید به همه مشترکین حتی مسدودی های بلک لیست نیز ارسال کنید. شاید این سوال به ذهنتان برسد که ارسال سیمکارتی سامانه شما چه تفاوت و برتری نسبت به ارسال سیمکارتی از گوشی موبایل شخصی دارد؟ (با اینکه هردو به بلک لیست ارسال میکنند) در ادامه به بررسی این موضوع هم خواهیم پرداخت…

ارسال اس ام اس به بلک لیست با ارسال سیمکارتی تحت پنل اس ام اس

ارسال سیمکارتی تحت سامانه پیامک یعنی اینکه شما می توانید با شماره سیمکارتی به تمام دیتابیس های کشوری موجود در سامانه از جمله:

  • • منطقه ای
  • • کدپستی
  • • تفکیک جنسیت و سنی و …

پیامک ارسال کنید آن هم با قابلیت ارسال اس ام اس به بلکلیست!

ارسال اس ام اس به بلک لیست با ارسال سیمکارتی تحت وب

بدین معنی که میتوانید از ارسال سیمکارتی در وبسرویس پیامک خود استفاده کنید. این بیشتر در زمانی کاربرد دارد که از وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود پیامک های تلفیقی از متن های اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارسال کنید. چرا که در ارسال اس ام اس به بلک لیست با روش سیمکارتی، محدودیتی در متن تبلیغاتی و اطلاع رسانی ندارید و هر نوع متن تبلیغاتی را می توانید به بلک لیست ارسال کنید.

سخن آخر

اگر متن شما کاملا تبلیغاتی است و شماره مشتریان و بازار هدف خود را ندارید، میتوانید از قابلیت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت سامانه استفاده کنید. انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه‌ ای ارائه دهنده پنل اس ام اس خدماتی مانند مکث اس ام اس به شما کمک می کند تا ارتباط خود با مشتریان تان را حفظ و تقویت کنید. مشاوران حرفه‌ ای ما مشتاق شنیدن صدای شما و پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی همین حالا با شماره 02191300036 تماس بگیرید و یا به وبسایت مکث اس ام اس مراجعه کرده و از طریق منوی امکانات و تعرفه ها خدمات ما را بررسی کنید.