بیست − هجده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پنل منعطف نمایشگر شیائومی Mi Mix 4 با دوربین زیرنمایشگر در ویدیویی دیده شد

نوشته

1 ماه قبل | 6 دیدگاه | تماشا کنید، شیائومی

در ترنجی خواندیم که شیائومی Mi Mix 4 و دیگر محصولات جدید شیائومی، ١٩ مرداد معرفی می‌شوند. امروز هم پنل منعطف نمایشگر شیائومی Mi Mix 4 با دوربین زیرنمایشگر در ویدیویی دیده شده است. به نظر می رسد این دستگاه افسانه ای که چند سال در شایعات زندگی می کرد، به زودی واقعا به واقعیت خواهد پیوست.

پنل منعطف نمایشگر شیائومی Mi Mix 4

همانطور که گفتیم شیائومی برای سه شنبه هفته آینده ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ مراسمی دارد. همچنین تأیید کرد که Mi Mix 4 در همان روز معرفی می شود. ما بی صبرانه منتظر مواردی هستیم که این شرکت می تواند در آستین خود داشته باشد، زیرا سری Mix اغلب طراحی رادیکال را به میز می آورد.

در حال حاضر ویدیویی را در Weibo به اشتراک گذاشته شده که ظاهراً صفحه Mi Mix 4 را نشان می دهد. ما در اینجا دو موضوع مهم داریم، یعنی ماهیت انعطاف پذیری صفحه نمایش و وجود دوربین سلفی زیر نمایشگر. 

منتشر کننده این ویدیو در اظهارات بعدی می افزاید که این یک “صفحه نمایش بسته نشده” است. یعنی که هنوز روی تلفن نصب نشده است. بنابراین ما حدس می زنیم که صفحه نمایش آنقدر در محصول نهایی انعطاف پذیر نخواهد بود. به هر حال، مسائلی مانند دوام و اجزای داخلی سفت و سخت مانند باتری ها می تواند مسائل را پیچیده کند. اما ما دوست داریم ببینیم که Mi Mix 4 چگونه می تواند باشد.

دوربین زیرنمایشگر شیائومی می میکس ۴ در حالت روشن بودن پنل دیده نمی شود

دوربین زیرنمایشگر شیائومی می میکس ۴ در حالت روشن بودن پنل دیده نمی شود

دوربین زیرنمایشگر شیائومی می میکس ۴ در حالت حاموش بودن پنل دیده می شود

دوربین زیرنمایشگر شیائومی می میکس ۴ در حالت حاموش بودن پنل دیده می شود

شیائومی Mi Mix نسل اول، نسبت صفحه نمایش به بدنه بالا و نسبت تصویر ۱۸:۹ را ماه ها قبل از این که صنعت به طور کلی این روند را بپذیرد، ارائه می داد. در همین حال، Mi Mix 2 نسبت صفحه نمایش به بدنه را بیشتر و بدنه ای سرامیکی ارائه کرد. Mi Mix 3 شیائومی دارای طراحی کشویی بود، در حالی که Mi Mix Alpha دارای صفحه نمایشی بود که تا پشت دستگاه ادامه پیدا می کرد.

جدیدترین Mi Mix شیائومی اولین دستگاه این شرکت با دوربین سلفی زیر نمایشگر خواهد بود، اما اولین گوشی در دنیا با این فناوری نخواهد بود (این افتخار به ZTE Axon 20 تعلق می گیرد). بنابراین ما امیدواریم که این شرکت ترفندهای بیشتری در آستین خود داشته باشد.

شیائومی Mi Mix 4 و دیگر محصولات جدید شیائومی، ١٩ مرداد معرفی می‌شوند

نظر شما چیست؟ منتظر می میکس ۴ هستید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Darth Vaderavgffg
  ترنجِ نرسیده
  13
  1

  صفحه منعطف و دوربین زیر صفحه همزمان!!!!!!!!!!!!! اگه اون حاشیه ها نباشه میکس امسال میترکونه!🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

  • m.bm.b
   ترنج لاگژری
   5
   1

   یه صفحه نمایش پیش تولیده… برای همین بااینکه لزومی نداره تماماً منعطف انتخاب کردن… که در کناره ها صفحه به پشت منحرف بشه و حاشیه ها به کمترین حد برسه…
   البته خب دوربین زیر صفحه اجازه استفاده از هر صفحه و هر مشخصاتی رو نداد اما در نهایت فکر میکنم ریت صفحه به بدنه خوبی داشته باشه…

 2. hamidtnhamidtn
  ترنجِ نرسیده
  8
  3

  واقعا ایولا به شیائومی

  امیدوارمدوربین زیر نمایشگر ترند سال بعد باشه !

  #البته اگر زنده بمانیم !

 3. Mahdigazambor
  ترنج لاگژری

  اگه پنل منعطف باشه نیازی به دوربین زیر نمایشگر نیست ، دوربین رو جای حسگر ir blaster بزارن و موقع سلفی به طرف صورت خمش کنن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,961 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,124 ترنج
 3. 3# m.b - 15,589 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,547 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,503 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,537 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,160 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,793 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی