4 × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

لیست قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰

نوشته

1 ماه قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

با وجود اینکه سایپا با افزایش قیمت کارخانه محصولات خود، قیمت را به قیمت بازار رسانده، همچنان قیمت محصولات ایران خودرو در کارخانه و بازار تفاوت قابل توجهی دارد. امروز لیست قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰ رسما منتشر شده است. این قیمت ها برای تعهدات قبلی این شرکت اعتبار دارد.

لیست قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰

در جدول زیر می توانید قیمت اکثر محصولات ایران خودرو را برای مرداد ۱۴۰۰ ببینید. همانطور که گفتیم این قیمت ها با قیمت بازار متفاوت است. برخی از محصولات در بازار تا ۲ برابر عدد ذکر در این جدول خرید و فروش می شوند. برخی از آن ها اما مانند هایما S7 تفاوت خیلی قیمت کمتری دارند.

گروه صنعتی ایران خودرو باتوجه به آمار تولیدی محصولات خود، قیمت مردادماه کلیه محصولات خود را اعلام کرده است. اعلام قیمت کارخانه ای برای تولیدات ایران خودرو به معنی افزایش قیمت نبوده و صرفا در راستای اطلاع رسانی عموم صورت گرفته است و تغییرات قیمتی در بازنگری های فصلی حاصل شده و توسط شورای رقابت اعلام خواهد شد که احتمالا در اواسط مردادماه شاهد بازبینی و بروزرسانی قیمت ها باتوجه به تورم بخشی اعلام شده از سوی بانک مرکزی خواهیم بود.

نظر شما درباره این قیمت برای معوقات و تعهدات محصولات ایران خودرو چیست؟ این شرکت با ارایه طرح های فروش متفاوت تلاش دارد تا تولیدات خود را ارایه کند. عموما اما شاهد ظرفیت های نامناسب و عدم شفافیت شرایط در هنگام ثبت نام قرعه کشی هستیم. شما در پیش فروش های قبلی ایران خودرو ثبت نام کرده اید؟ برای مرداد ۱۴۰۰ محصولی برای دریافت کردن دارید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. afsoonafsoon
  ترنج لاگژری
  6
  2

  واقعا خیلی جالبه دارن یه مشت لگن با تکنولوژی دهه هشتاد ‌ونود میلادی با کیفیت بسیار پایین تر میسازن .پول جلو جلو از مردم میگیرن ملیون ها سفارش میگیرن شرایط که بنز ارزوش هست رو دارن اما از ضرر پنجاه هزار میلیارد تومانی خبر میده ایران خودرو 😑میشه هر ایرانی یک ملیون تومان .تراژدی هست .جمع کنید این کارخونه ها رو بوی خیانت و رانتش دنیا رو گرفته …

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,875 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,041 ترنج
 3. 3# m.b - 15,513 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,447 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,445 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,429 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,150 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی