11 − هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اولین فروش فوری ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ از فردا آغاز می شود

رسول فروغی

نوشته

3 هفته قبل | یک دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

اولین فروش فوری ایران خودرو در سال جدید از فردا آغاز می شود. در این پیش فروش شاهد ارایه سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال ایکس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه خواهیم بود.

اولین فروش فوری ایران خودرو در سال جدید از فردا آغاز می شود

نخستین فروش محصولات ایران خودرو در سال ۱۴۰۰، با برگزاری پانزدهمین مرحله فروش فوق العاده، از روز یک شنبه مورخ ۸ فروردین ۱۴۰۰ شروع و تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی هاي مجاز میرساند شرکت ایران خودرو در نظر دارد سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال ایکس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه را در مرحله پانزدهم طرح فروش فوق العاده اجرا نماید.

 

مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، روز ی کشنبه ۱۵ فروردین در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.

 

به منظور بهره مندی مشتریان واقعی در این طرح، محدودیت های فروش فوق العاده کماکان اجرا می شود.

گفتنی است، هزینه ها و الزامات قانونی اعلام شده در این طرح طبق مصوبات سال گذشته است و بدیهی است که با اعلام نرخ جدید در سال ۱۴۰۰، مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت این هزینه ها خواهد بود.

بر اساس شرایط مندرج در جدول ذیل، مبلغ 50،000 تومان از معامله توسط مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمیتواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید. پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه های متعلقه، مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

اولین فروش فوری ایران خودرو

اولین فروش فوری ایران خودرو

متقاضیان برای ثبت نام میتوانند از فردا هشتم تا یازدهم فروردین ماه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

 

شما در این طرح ایران خودرو شرکت می کنید؟

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  بیشترین شانس مربوط به سمند هست دوستان👍🏻

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,839 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,744 ترنج
 3. 3# m.b - 13,945 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,887 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,417 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,891 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,887 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی