حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

خطا مالکیت سیم کارت برای ثبت نام بسته ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان

امروز درباره ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان به همراه سایت ثبت نام و شرایط دریافت برای شما نوشتیم. وزارت ارتباطات این هدایا را در سایت ictgifts.ir ارایه می کند. متاسفانه هنوز در این وب سایت شاهد خطا مالکیت سیم کارت برای ثبت نام بسته ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان هستیم. اما برای رفع این خطا باید چکار کرد؟

خطا مالکیت سیم کارت برای ثبت نام بسته ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان

۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان : سایت ثبت نام و شرایط دریافت

آنطور که مشخص است، تعداد زیادی از کاربران برای دریافت این بسته اینترنت رایگان معلمان مشکل دارند. این مشکل مربوط به ثبت شماره تلفن می شود، جایی که با وجود صحت مالکیت سیم کارت اما خطای مربوط به مالکیت سیم کارت عنوان می شود.

خیلی از کاربران با وجود اینکه مالک شماره تلفن وارد شده در سایت ثبت نام بسته ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان هستند اما شاهد خطای مذکور هستند. هنوز وزیر جوان یا دست اندکاران این پروژه در وب سایت ictgifts.ir پاسخی به مشکل موجود نداده اند.

در این بین اما یک کاربر در توییتر سعی در راهنمایی دیگران دارد و می گوید که با تغییر کیبرد به فارسی و پر کردن تمام کادر مشخصات با زبان فارسی، می تواند این مشکل را برطرف کند. توجه داشته باشید که بسته به کیبرد شما (چه در موبایل و چه در دسکتاپ) لزوما فارسی کردن زبان کیبرد به تایپ اعداد فارسی منجر نمی شود.

اگر کیبرد شما اعداد فارسی وارد نمی کند، یک راه دم دستی راحت این است که اعداد فارسی زیر را که برای شما تایپ می کنم، کپی کرده و استفاده کنید:

۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ – ۹ – ۰

۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان

۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان

من معلم نیستم پس نمی توانم چک کنم که این مشکل با تایپ کردن اعداد فارسی برطرف می شود یا نه. اگر شما توانستید به این طریق مشکل را برطرف کنید، لطفا در بخش کامنت ها به ما اطلاع دهید. همچنین می توانید به @toranjiadmin در تلگرام اطلاع دهید.

اشتراک در
اطلاع از
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
xiaomi mi mix4

مال ما متاسفانه میگه شما قبلا با این شماره ثبت نام کرده اید. شماره جدید وارد شود . گزینه بله می‌زنیم دوباره میگه عدد های تصویر مقابل را بزنید یعنی اصلا عین گفته شما حتی عدد ها را دونه دونه از سایت شما برداشتم کپی کردم باز هم نشد .

Milad7

برای بابام فعال نشد😐

safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)