دوازده − شش =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت Affiliate اینستاگرام برای درآمد از طریق تبلیغات به همراه ۲ ویژگی دیگر در راه است

نوشته

6 ماه قبل | بدون دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام تلاش خود را می کند تا فضایی برای تولیدکنندگان محتوا باشد اما هنوز راه های درآمدی آن خیلی مشخص و شفاف نیست. به نظر می رسد که این روال بهبود خواهد یافت. گفته می شود که قابلیت Affiliate اینستاگرام برای درآمد از طریق تبلیغات به همراه ۲ ویژگی دیگر در راه است. یکی از این ۲ ویژگی به دایرکت و دیگری به فیلتر جدید اشاره دارد.

قابلیت Affiliate اینستاگرام

پس از اینکه اواخر ماه گذشته پشتیبانی Reels را در اینستاگرام لایت گسترش داد، اکنون این پلتفرم اشتراک تصویر متعلق به فیس بوک در حال کار بر روی تعداد زیادی از ویژگی های جدید است. اینها شامل یک برنامه جدید بازاریابی وابسته (یا Affiliate Marketing)، گزینه ای برای نادیده گرفتن کلمات کلیدی خاص در دایرکت و موارد دیگر است.

آقای Alessandro Paluzzi که توسعه دهنده و مهندس معکوس اندروید است، به تازگی اسکرین شات هایی را به اشتراک گذاشته و تمام ویژگی های فوق را برجسته می کند. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، اینستاگرام در حال کار بر روی یک برنامه بازاریابی وابسته است که به شما اجازه می دهد تا اینفلوئنسرها از محتوای خود در این پلتفرم شبکه اجتماعی کسب درآمد کنند.

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

قابلیت Affiliate اینستاگرام

ویژگی جدید Affiliate در بخش Creator اینستاگرام ظاهر می شود و کاربران می توانند با انجام چند مرحله ساده در آن ثبت نام کنند. با این حال، ویژگی قابلیت Affiliate اینستاگرام ممکن است هنگام ارائه برای همه کاربران در دسترس نباشد.

فیلترکردن کلمه خاص در دایرکت اینستاگرام

فیلترکردن کلمه خاص در دایرکت اینستاگرام

فیلترکردن کلمه خاص در دایرکت اینستاگرام

علاوه بر این، اینستاگرام در حال کار بر روی تنظیمات جدید “کنترل محتوا” است که به کاربران امکان می دهد کلمات کلیدی خاص را در دایرکت های خود مسدود کنند. این تنظیم در بخش حریم خصوصی اینستاگرام نشان داده می شود و کاربران می توانند کلمات کلیدی را که می خواهند به حالت بی صدا درآورند، اضافه کنند. سپس برنامه به طور خودکار کلیه پیام های مستقیم حاوی کلمات کلیدی گفته شده را مسدود می کند. همچنین گزینه مسدود کردن کلمه کلیدی را می توان برای همه یا بخشی از حسابهای خاص فعال کنید.

فیلتر جدید اینستاگرام به نام Brightness.AI

فیلتر Brightness.AI اینستاگرام

فیلتر Brightness.AI اینستاگرام

علاوه بر این، وی کشف کرده است که اینستاگرام در حال کار بر روی گزینه جدید ویرایش پست به نام Brightness.AI است. اگرچه در حال حاضر اطلاعات مشخصی در مورد این ویژگی نداریم، اما می توان تصور کرد که به کاربران کمک می کند میزان روشنایی پست های خود را به طور خودکار تنظیم کنند.

تمام ویژگی های ذکر شده در حال حاضر در حال توسعه هستند و هیچ خبر رسمی از اینستاگرام در مورد انتشار آنها وجود ندارد. به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها ، این پست را به روز می کنیم.

نظر شما درباره این ویژگی های جدید اینستاگرام چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,941 ترنج
  2. 2# ahmad - 17,104 ترنج
  3. 3# m.b - 15,564 ترنج
  4. 4# Mahdi - 13,523 ترنج
  5. 5# Sajad - 12,494 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,515 ترنج
  7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,158 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,793 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی