12 − هشت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

موتور جستجوی بینگ می تواند بهتر از گوگل باشد!

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | 2 دیدگاه | اخبار

مایکروسافت بر این باور است که موتور جستجوی بینگ می تواند موقعیت گوگل را به عنوان موتور جستجوی شماره یک در استرالیا بدست آورد.

موتور جستجوی بینگ :

پس از اینکه گوگل تهدید کرد سرویس موتور جستجویش در استرالیا را متوقف می کند، به نظر می رسد مایکروسافت برای بازار این کشور دندان تیز کرده است.

گوگل تهدید کرده است که اگر قوانین جدید کشور استرالیا، شرکت های فناوری را مجبور به مذاکره با رسانه های محلی برای استفاده از محتوای آنها کند، خدمات خود را از بازار استرالیا حذف خواهد کرد.

ارائه دهندگان عمده فناوری از قانون جدید انتقاد کرده و آن را ناعادلانه و غیرقابل اجرا می دانند. طبق قانون جدید، شرکت های رسانه ای و تولید کننده محتوا تشویق می شوند که با فیس بوک و گوگل یک قرارداد تجاری به امضا برسانند و در ازای استفاده این شرکت ها از محتوای تولیدشده توسط آن ها، مبلغ مشخصی به آن ها پرداخت شود.

علاوه بر این، قانون جدید استرالیا همچنین بیان می کند که پلتفرم های دیجیتال باید حداقل 14 روز قبل از اجرای هرگونه تغییر الگوریتمی، آن را از طریق رسانه ها اطلاع دهند. در پی تهدیدات گوگل مبنی بر ترک کشور استرالیا، فیس بوک نیز تهدید کرده است که استرالیایی ها نمی توانند اخبار و مطالب شان از طریق این پلتفرم و برنامه های این شرکت به اشتراک بگذارند.

فیلترشدن بینگ در چین

جایگزین گوگل در استرالیا :

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون فاش کرد که پس از مکالمات با مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا، این شرکت اطمینان دارد که موتور جستجوی بینگ می تواند از جایگاه دوم فعلی خود را به رتبه نخست خدمات جستجو در این کشور برساند.

قطعا دنیا نظاره گر این خواهد بود که قوانین جدید استرالیا چگونه اجرا می شود، زیرا در نهایت در بازارهای دیگر اقدامات مشابهی انجام می شود. اگر قرار است بینگ به موتور جستجوی شماره یک استرالیا تبدیل شود، برای اکثر کاربران اینترنت تغییر مهمی محسوب می شود.

طبق تخمین ها، گوگل در حال حاضر بیش از 94٪ از ترافیک جستجو در کشور استرالیا را در اختیار دارد.

techradar

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdimahdi1040
  ترنجِ رسیده

  هرروز یه برنامرو جایگزینش میکنن ولی ما که چیزی ندیدیم

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  باشه حتما 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,760 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,284 ترنج
 3. 3# m.b - 13,202 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,045 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,026 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,957 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,000 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,800 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,694 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی