6 − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اینستاگرام نحوه نمایش استوری در نسخه دسکتاپ را تغییر داد

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | یک دیدگاه | اخبار ، شبکه‌های اجتماعی

سرانجام آپدیت جدید اینستاگرام برای نمایش استوری در نسخه دسکتاپ با ظاهر جدید عرضه شد. پس از درخواست های فراوان کاربران نسخه دسکتاپ این شبکه اجتماعی، بالاخره اینستاگرام نحوه نمایش استوری در مرورگرهای رایانه ای را تغییر داد.

نمایش استوری اینستاگرام در نسخه دسکتاپ با سبکی جدید :

آپدیت جدید نوع نمایش استوری های اینستاگرام را تغییر داده و کاربران راحت تر از قبل می توانند به انتخاب و دیدن استوری ها مشغول شوند. لازم به ذکر است که رابط کاربری این شبکه اجتماعی در نسخه دسکتاپ تغییر چندانی نکرده و فقط تغییرات جزئی در بخش استوری دیده می شود.

در طراحی جدید رابط کاربری بخش استوری در نسخه دسکتاپ اینستاگرام، کاربران می‌توانند با کلیک کردن روی استوری مد نظر آن را مشاهده نمایند و استوری انتخاب شده در وسط صفحه نمایش نشان داده می شود و کاربر می تواند پیش نمایشی از استوری بعد و قبل را در کنار آن مشاهده کند.

طی یک سال گذشته استفاده کاربران از نسخه دسکتاپ شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به شدت رشد کرده است و انتظار می رود از این پس فیس بوک آپدیت های منظم و بیشتری را برای آن طراحی و عرضه کند تا کاربران بتوانند در نسخه دسکتاپ نیز به مانند گوشی های هوشمند از تمامی امکانات برنامه استفاده کنند.

آپدیت اینستاگرام وب

آپدیت اینستاگرام وب

اینستاگرام چندی پیش ویژگی‌ های این برنامه که فقط در نسخه موبایل قابل دسترسی بوده اند را نیز به نسخه دسکتاپ این برنامه نیز گسترش داده است، برای مثال می‌توان به امکان دسترسی به بخش دایرکت مسیج کاربران در نسخه وب اشاره کرد.

فیس بوک مالک این شبکه اجتماعی قبلا به صراحت اعلام کرده بود که تمرکز و حوزه گسترش این برنامه را بر روی ابزارهایی برای کسب و کارها و شرکت های فعال در این شبکه اجتماعی معطوف خواهد کرد. به نظر می رسد، آپدیت جدید در جهت رضایت هرچه بیشتر کاربران نسخه دسکتاپ انجام شده است و فیس بوک نمی خواهد تجربه تلخ نارضایتی کاربران واتس اپ را در دیگر برنامه تحت مالکیت خود تجربه کند.

slashgear

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  خیلی هم خوب 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,700 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,254 ترنج
 3. 3# m.b - 13,144 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,009 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,949 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,915 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,686 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی