یازده − هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دفاع روحانی از آذری جهرمی : من را محاکمه کنید نه وزیر جوان را

سینا عطایی

نوشته

1 ماه قبل | 7 دیدگاه | اخبار داخلی

در حالی که حاشیه ها درباره وزیر جوان بالا گرفته است، شاهد دفاع روحانی از آذری جهرمی هستیم. رئیس جمهور در توییتر به دفاع از وزیر ارتباطاتش پرداخت و گفت: “من را محاکمه کنید نه وزیر جوان را” این دقاع و بعد تشکر وزیر جوان در توییتری صورت می گیرد که برای ملت ایران، فیلتر است!

دفاع روحانی از آذری جهرمی

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه هیات دولت با اشاره به امکاناتی که فضای مجازی ایجاد کرده است، اظهار کرد:

در این دوران کرونا، فضای مجازی به فضای تنفس برای مردم تبدیل شده است. در این ماه ها که ناچار بودیم به مردم بگوییم در خانه بمانید و کسب و کارهای خود را تعطیل کنید و به بچه ها گفته ایم به مدرسه و دانشگاه نروید. اگر این فضای مجازی نبود مردم چه کار می کردند و یا دانشجویان و دانش آموزان چگونه درس می خواندند و مردم در این شرایط سخت، چگونه سرگرم می شدند.

دفاع روحانی از آذری جهرمی

دفاع روحانی از آذری جهرمی

وی اضافه کرد:

من در اینجا از وزیر ارتباطات تشکر می کنم. وزیر جوان ارتباطات ما و وزیر سابق کار بزرگی کردند. پهنای باند کار عظیم و افتخاری برای کشور است. نمی توانند کسی را برای پهنای باند محاکمه کنند. این دستور من بوده و اگر می خواهید محاکمه کنید من را محاکمه کنید. پهنای باند یعنی آزادی مردم در کسب و کار الکترونیک، یعنی از ثبت سفارش گرفته تا بانک مرکزی و گمرک و ورود کالا به انبارها همه را مردم ببینند. پهنای باند یعنی مبارزه با فساد و کسی نمی تواند با مبارزه با فساد مخالف باشد. اگر می خواهید کسی را برای مبارزه با فساد احضار کنید باید من را احضار کنید نه اینکه وزیر من را احضار کنید.

همچنین پس از آن وزیر جوان در توییت دیگری از وی تشکر کرد:

روحانی با تاکید بر اینکه همه وزرای ما در حال تلاش هستند عنوان کرد: فضای مجازی برای مردم شغل و کار درست کرده است، آموزش درست کرده و دبستان و دبیرستان و معلم و شاگرد را به هم متصل کرده است. البته مشکلاتی هم دارد، هیچ کسی منکر این نیست. خب حالا اگر وزیر راه ما آمده جاده و اتوبان درست کرده و در این جاده تصادف می شود آیا باید وزیر راه را بگیرند، مثلا بگویند چون جاده و اتوبان را بزرگ درست کردید ماشین ها با سرعت آمدند و تصادف کردند. آقای وزیر پاسخگو باش؟ نه آقا آن متخلف را باید بگیرید. پلیس باید مراقبت کند. آیا می توان وظیفه پلیس و دوربین را به گردن وزیر راه انداخت.

رئیس جمهور ادامه داد:

هر کسی وظیفه ای و مسئولیتی دارد. جاده و اتوبان باید باشد. اتومبیل هم باید باشد. نمی شود اتومبیل را جمع کنیم و بگوییم وقتی اسب و قاطر و الاغ هست چرا ماشین بیاوریم که تصادف شود. بله اینها خطرش کمتر است اما بهره وری اش هم کمتر است. ما وقتی ماشین و ریل و هواپیما و فرودگاه می آوریم. ممکن است تصادف و تخلف هم صورت بگیرد. باید جلوی تخلف را بگیریم و فرهنگ سازی کنیم.

رئیس جمهور همچنین بیان کرد:

در فضای مجازی هم درست مانند فضای حقیقی بعضی ها تخلف، سوءاستفاده و دزدی می کنند. بعضی ها ایمان جوان ها را هدف گرفتند. ما باید مراقبت کنیم. همانطور که رها کردن نادرست است بستن هم نادرست است. این موضوع راه دارد و برای آن مراقبت وجود دارد. اگر فضای مجازی نبود ما چطور بیماران کرونا را کنترل می کردیم. با همین اپلیکیشن ها این کار را انجام دادیم. فضای مجازی امروز به ما در بخش های مختلف و در سلامت و آموزش مردم کمک کرده، البته باید مراقبت ها را هم انجام دهیم.

نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. MMD •#CURTANA
  MMD •#CURTANARn8pro
  ترنجِ رسیده
  8
  1

  اگه به محاکمه کردن باشه که همتون باید محاکمه بشید
  درضمن حجم الاسلام و المسلمین حسن روحانی؟ :-/

 2. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  2
  1

  تست مقاومت اس۲۱الترا به دستان جری قصاب اومد

 3. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  3
  1

  اکسپریا پرو سونی با قیمت عالی ۲۵۰۰ دلار عرضه شد
  خبر مسرت بخشی بود ،😂

 4. Taha
  TahaTahaghazi6
  ترنجِ خیلی رسیده
  2
  2

  اگه قراره تو محاکمه بشی فک کنم تو اون دنیا هم باید اعدام بشی!

 5. AŁɪ
  AŁɪNasa
  ترنجِ خیلی رسیده

  یه راه حل اقتصادی جفتشونو محاکمه کنید 😌😐😅

 6. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  خخخ شیطون بلا

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,810 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,312 ترنج
 3. 3# m.b - 13,263 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,099 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,055 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,992 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,007 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,714 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,702 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی