9 + 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نسخه سازگار برنامه‌های اسنپ و تپسی برای سرویس‌های موبایلی هوآوی منتشر شد

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | 2 دیدگاه | مطالب ترنجی

تنها در کمتر از چند ماه از ورود گوشی‌های جدید هوآوی با سرویس‌های موبایلی هوآوی، به تازگی نسخه سازگار اپلیکیشن‌های مهم تپسی و اسنپ برای این اکوسیستم منتشر شده است.

سال جاری، برای نخستین بار گوشی‌های هوآوی با زیرساخت سرویس‌های موبایلی هوآوی (HMS) وارد بازار کشور شدند و مسیر جدیدی برای اکوسیستم رو به رشد هوآوی در بازار داخلی آغاز شد.

استراتژی توسعه نرم‌افزاری هوآوی در بعد بین‌المللی نیز با همین هدف از سال گذشته آغاز شده و به مدد سرمایه‌گذاری هنگفت، این شرکت تبدیل به قطبی در بخش اکوسیستم ابری و نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند شده است.

اما به موازات فعالیت‌های جهانی، هوآوی از بازارهای محلی نیز غافل نمانده و در بسیاری از کشورها همکاری تنگاتنگی را با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار محلی آغاز کرده است. تعداد قابل توجهی از نرم‌افزارهای ایرانی هم‌اکنون با سرویس‌های موبایل هوآوی هماهنگ بوده و نسخه مخصوص اکوسیستم هوآوی را ارائه داده‌اند. این برنامه‌ها از طریق فروشگاه نرم‌افزاری معتبر و ایرانی کافه بازار و همچنین مارکت رسمی هوآوی یعنی اپ گالری در دسترس هستند.

اما در تازه‌ترین به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های مهم ایرانی، دو برنامه محبوب و بسیار کاربردی به لیست برنامه‌های هماهنگ با سرویس‌های موبایلی هوآوی اضافه شده‌اند. دو برنامه تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی تقریبا تبدیل به ابزاری کاربردی برای ایرانیان شده‌اند. تمامی قابلیت‌های این دو برنامه از جمله مکان‌یابی مبتنی بر GPS بدون مشکل در این نسخه‌ها کار می‌کنند.

پیش از این کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانستند از نسخه وب استفاده کنند اما حالا تجربه کاربری استفاده از اسنپ و تپسی به بهترین حالت خود تبدیل شده است.

در حال حاضر نسخه سازگار اسنپ در مارکت اپ گالری و نسخه سازگار تپسی در مارکت کافه بازار منتشر شده است. به‌زودی نسخه سازگار تپسی در مارکت اپ گالری نیز منتشر خواهد شد. از طرفی نسخه مخصوص رانندگان تپسی نیز در آینده بسیار نزدیک منتشر خواهد شد.

این موفقیت باعث ایجاد بازار جدیدی برای برنامه‌های ایرانی در اکوسیستم هوآوی شده است که خبری دلگرم‌کننده در این حیطه است. با انتشار اسنپ و تپسی، می‌توان گفت تقریبا تمام اپلیکیشن‌های مهم و پرکاربرد ایرانی با سرویس‌های موبایلی هوآوی سازگار شده‌اند.

هواوی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  AuroroAuroro
  ترنجِ خیلی رسیده
  3
  8

  از نشانه های قرارداد با چین

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  به به بسیار عالی!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,341 ترنج
 3. 3# m.b - 14,556 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,691 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,901 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,090 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,070 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی