دوازده − 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حق اختراع اپل برای آیفون تاشو باشد

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | 6 دیدگاه | اپل، حق اختراع

یک اختراع ثبت شده جدید اپل دوباره دیده شده است که از جزئیات شرکت مکانیسم طراحی منحصر به فرد لولا را دارد. این حق اختراع نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی ایده های مختلف آیفون تاشو است. در آخرین مورد نشان داده شده است که چگونه یک صفحه نمایش می تواند همراه با نقاط بین لولا برای یک آیفون تاشو در آینده گسترش یابد.

حق اختراع اپل برای آیفون تاشو

طبق گزارش اپل اینسایدر، شرکت کوپرتینویی یکی از حق ثبت اختراع خود را اخیرا در اوایل هفته جاری منتشر کرده است. عنوان حق ثبت اختراع “دستگاههای الکترونیکی دارای نمایشگرهای قابل انعطاف تاشو” است. اپل در گذشته طرح های خاصی را برای یک آیفون تاشو ثبت کرده است، و این به عنوان اثبات دیگری در مورد عرضه این گوشی در آینده در آینده توسط شرکت ارائه می شود.

با این حال، یک جنبه قابل توجه در مورد آخرین حق ثبت اختراع، کار شرکت در مورد ساختار لولا است. با نگاهی به حق ثبت اختراع، یک ساختار لولای چند پیوندی مشاهده می شود، به این معنی که لولا از یک مکانیزم واحد تشکیل نشده است بلکه از ساختارهای پیچیده متعددی به طور کامل تشکیل شده است.

این حق ثبت اختراع همچنین بیان می کند که ساختار لولا می تواند شامل “دنده ای ، کمربندی و / یا سایر ساختارهای هماهنگ سازی حرکت” باشد و همچنین ممکن است “اعضایی را داشته باشد که در هنگام خم شدن نسبت به یکدیگر حرکت می کنند.”

علاوه بر این، این اجزای متحرک همچنین می توانند شامل میله هایی و پیوندهایی با سطح تحمل منحنی مخالف باشند. این شامل سطوح متوقف نیز می شود که می توانند “از چرخش بیش از حد میله ها و پیوندها با یکدیگر جلوگیری کنند.” حتی ممکن است این پیوندها بتوانند در اطراف یک نقطه محوری که در جایی از نمایشگر قرار دارد جدا از ساختار لولا “زندگی در ضخامت صفحه نمایش” باشد.

به عبارت ساده تر، حق ثبت اختراع می تواند برای نوعی آیفون با صفحه نمایش تاشو یا حتی یک آیفون با صفحه نمایش کشویی باشد. این امر توسط “ساختارهایی پشتیبانی می شود که از حرکات تاشو، حرکات کشویی، حرکات پیمایشی و / یا رفتارهای دیگر پشتیبانی می کنند” ، که ممکن است برای یک دستگاه جمع و جور باشد و می تواند فضای نمایشگر بزرگتر را ارائه دهد. متأسفانه هنوز خیلی زود است که بگوییم این فناوری نمایش در واقع برای چه کاری استفاده می شود. اپل ممکن است فقط آن را در محصولی جدا از آیفون قرار دهد. بنابراین برای به روزرسانی های بیشتر با ما همراه باشید.

نظر شما درباره حق اختراع اپل برای آیفون تاشو چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. The real winner in politics is a person who doing checkmate without the minister!USA or China?
  The real winner in politics is a person who doing checkmate without the minister!USA or China?K@ren
  ترنجِ رسیده

  ✓https://uupload.ir/view/zke2_nvilvjgilx07ipt6ygnc010412003ifx0e010.mp4/

 2. T-virus
  T-virusClient kill
  ترنجِ رسیده

  خیلی هم خوب به کلیر

 3. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری

  یه شاید #این تو تیتر فراموش نشده؟ 🤔

 4. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  ببینیم چی میشه 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,341 ترنج
 3. 3# m.b - 14,556 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,696 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,901 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,092 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,070 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی