هفت − هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اتمام موجودی Xbox Series X و S به دلیل تقاضای بالا

سینا عطایی

نوشته

3 ماه قبل | 14 دیدگاه | ایکس باکس

ایکس باکس Series X و Series S به تازگی وارد بازار جهانی شده است و طبق گفته های این شرکت، عرضه به خوبی انجام می شود. در حقیقت اتمام موجودی Xbox Series X و S به دلیل تقاضای بالا را شاهد هستیم.

اتمام موجودی Xbox Series X

مدیر رئیس ایکس باکس، فیل اسپنسر به دلیل کمبود موجودی عذرخواهی کرده است. در خلال GlitchCon اسپنسر اظهار داشت که این شرکت به موجودی بیشتری احتیاج دارد زیرا کنسول ها به دلیل تقاضای زیاد خیلی زود تمام می شود.

اسپنسر هنگام حضور در GlitchCon گفت:

“ما به کنسول های بیشتری احتیاج داریم [می خندد]”. “بازخودرهای شماره یک که من بارها و بارها دریافت می کنم این است که تهیه کنسول ها در حال حاضر بسیار دشوار است. و من واقعا بخاطر آن عذرخواهی می کنم. تقریباً دو ماه است که آنها را ساخته ایم و سعی کرده ایم تا آنجا که می توانیم وارد ارائه کنیم، اما تقاضا برای آنها بسیار زیاد است.”

طبق گفته اسپنسر COVID-19 کل جهان را تحت تأثیر قرار داده است. امسال یک سال چالش برانگیز بود که شرکت ها بازی هایی را برای انتشار آن در یک پلتفرم جدید توسعه دهند. صرف نظر از همه چالش ها، تیم ها کار بزرگی انجام داده اند و اسپنسر به کل تیم خود افتخار می کند.

مدیر ایکس باکس، لیز هامرن در پست Xbox Wire کمبود Xbox Series X را تأیید کرد و S. Hamren اظهار داشت که تیم مایکروسافت “با همه خرده فروشان خود در سراسر جهان” خستگی ناپذیر کار می کند تا کنسول نسل بعدی را در دسترس خریداران قرار دهد.

“ما می دانیم که همه نمی توانستند بلافاصله Xbox Series X | S تهیه کنند و به طور خستگی ناپذیری با شرکای ما در سراسر جهان کار می کنند تا به مرور زمان تعداد بیشتری کنسول جدید برای شما فراهم کنند و شما را تشویق کند تا با خرده فروشان محلی برای جزئیات بیشتر در مورد دسترسی در بازار خود، مستقیما در ارتباط باشید “.

Xbox Series X و Series S مورد توجه مایکروسافت قرار گرفت، زیرا طبق پست رسمی این شرکت ظرف ۲۴ ساعت پس از ارایه کنسول های بیشتری را در کشورهای بیشتری فروخته است.

این شرکت همچنین ادعا كرد كه بیش از هر زمان دیگری کنسول فروخته است. این شرکت در سال ۲۰۱۳ در اولین روز عرضه ۱ میلیون واحد فروخته است. بنابراین با خیال راحت می توانیم فرض کنیم که اعداد فعلی بالاتر از ۱ میلیون عدد باشد.

گزارش جدید مبتنی بر شایعات می گوید که کنسول های سری Xbox در 24 ساعت اول 1.4 میلیون دستگاه فروختند و فروش روز عرضه Xbox One را پشت سر گذاشتند.

نظر شما درباره ایکس باکس های جدید چیست؟

mysmartprice

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  6
  9

  نمیدونم چرا ولی طراحی اینو بیشتر میپسندم

 2. rad 007
  rad 007RICK007
  ترنجِ نرسیده
  4
  15

  بازهم مثل همیشه سونی برنده میشه

 3. Client kill
  Client killClient kill
  ترنجِ رسیده
  7
  1

  Poco X3 با قیمت 10میلیون امده! با دلار 35 هزارتومنی حسابش کنی میشه 8400000 ولی با دلار 43 هزارتومنی انگار وارد شده!

 4. Client kill
  Client killClient kill
  ترنجِ رسیده

  Y9a دیجی کالا موجود کرده 8270000 هر 3 رنگ.

 5. Client kill
  Client killClient kill
  ترنجِ رسیده

  سری X میتونه وترزون 120 fps اجرا کنه.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,783 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,301 ترنج
 3. 3# m.b - 13,231 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,070 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,046 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,981 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,001 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,708 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,683 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی