18 − 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

6 توصیه مفید برای انتخاب آنلاین بهترین معلم خصوصی ریاضی در تهران

نوشته

9 ماه قبل | یک دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

در این مقاله 6 راهکار، توصیه و روش عالی و فوق العاده برای انتخاب آنلاین بهترین معلم خصوصی ریاضی در تهران و هر جای دیگر ایران ارائه شده است. اگر می خواهید معلم ریاضی انلاین داشته باشید و یا به صورت حضوری و در منزل از کلاس های تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید و یکی از بهترین اساتید را داشته باشید ادامه این مطلب را بخوانید.

توضیحات کلی در رابطه با نحوه انتخاب آنلاین بهترین معلم خصوصی ریاضی

قبل از اینکه 6 راهکار، روش و توصیه عالی برای انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در تهران ارائه شود، توضیحات کلی ای در رابطه با نحوه استفاده بهینه و خوب از کلاس های خصوصی ریاضی ارائه می کنیم. فرقی ندارد که می خواهید معلم خصوصی ریاضی پنجم یا نهم یا و استاد خصوصی ریاضیات دانشگاهی داشته باشید، در هر صورت اگر می خواهید خوب نتیجه بگیرید باید کلاس های خصوصی را هر چه زودتر شروع نمائید. به هر میزان به ایام امتحانات نزدیک تر شوید، درس ها بیشتر و بیشتر روی هم انباشت شده و اگر درس نخوانید و کلاس ها را شروع نکنید، احتمال خوب نتیجه گرفتن شما کمتر می شود. بنابراین شروع برگزاری کلاس ها را به تاخیر نیندازید و هر چه زودتر شروع کنید. مثلا اگر می خواهید معلم خصوصی ریاضی هفتم داشته باشید یا برای هر مقطع دیگری از کلاس های خصوصی استفاده کنید، وقتی که زودتر کلاس را شروع می کنید هم با هزینه مناسب تری کلاس هماهنگ خواهد شد و هم چون زمان بیشتری برای حل تمرین و مسئله در اختیار دارید، در نهایت بیشتر درس می خوانید و بهتر نتیجه می گیرید. قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل و یا هزینه معلم ریاضی انلاین برای بسیاری از افراد ممکن است نگران کننده باشد. اما اگر زودتر شروع کنید با اساتید خوب و با نرخ مناسبتری می توانید کلاس های ریاضی را برگزار نمائید. در ادامه توصیه هایی کاربردی و خوب برای برای انتخاب آنلاین بهترین معلم خصوصی ریاضی در تهران یا هر جای دیگری که ساکن هستید ارائه می گردد.

1- توجه به مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل معلم ریاضی

برای اینکه یک معلم خصوصی خوب برای یادگیری درس ریاضی در کنار خودتان داشته باشید به مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل اساتید هم دقت کنید. بهتر است کلاس های خصوصی را با اساتیدی هماهنگ کنید که از دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر  و ….. فارغ التحصیل شده اند. در سایت های تخصصی تدریس خصوصی مانند سایت معتبر ایران مدرس می توانید لیست کامل اساتید خوب ریاضی که از دانشگاههای معتبر فارغ التحصیل شده اند را مشاهده نمائید. بر روی عبارت مشاهده معلم خصوصی ریاضی انلاین و حضوری تهران کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین ریاضی در ایران مدرس را مشاهده کنید. برای تمام اساتید ریاضی ثبت نامی در سایت ایران مدرس مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل ثبت شده است و می توانید بدون واسطه با اساتید ریاضی و بهترین معلم های ریاضی پایه ششم تا دانشگاهی و مدرسین ریاضی ابتدایی و کنکور و …. در ارتباط باشید.

2- برگزار کلاس خصوصی ریاضی با اساتید مجرب و با سابقه

معیار دیگری که برای انتخاب یک استاد و معلم خوب ریاضی می توانید در نظر داشته باشید سابقه کاری استاد است. به صورت معمول اساتیدی که سابقه کاری بالایی دارند بهتر تدریس می کنند و کار خودشان را بهتر انجام می دهند. البته 100 درصد فقط این معیار مهم نیست و اساتید تازه کار خوب هم در ایران مدرس حضور دارند. وقتی یک معلم خصوصی ریاضی خوب که در تهران یا هر جای دیگر ایران انلاین یا حضوری ریاضی را تدریس می کند تعداد شاگردهای بیشتر و بیشتری را جذب می کند، به تدریج سابقه کاری ایشان و شناختی که به نسبت شاگردها دارد افزایش می یابد و در نتیجه در کلاس های بعدی خودش بهتر تدریس می کند. هر بار که استاد با یک شاگرد جدید کلاس برگزار می کند بر تجارب ایشان افزوده می شود و بهتر درک می کند که چگونه کلاس را باید برگزار نماید تا برای شاگردهای بعدی ایشان مفید باشد. بنابراین در کنار سایر ملاک ها سعی کنید تجربه کاری بالا را هم در نظر بگیرید و با یک استاد خوب و مجرب واستاد ریاضی آنلاین یا حضوری کلاس برگزار نمائید. برای مشاهده تعدادی از مدرسین ریاضی هم می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

3- در نظر گرفتن نظرات شاگردهای قبلی دبیر ریاضی

برخی از اساتید در سایت ایران مدرس و یا سایر سایت های تدریس خصوصی نظرات شاگردهای قبلی خودشان را هم قرار داده اند. می توانید با مطالعه نظرات شاگردهای قبلی این اساتید می توانید در رابطه با نحوه تدریس استاد و میزان رضایت شاگردهای قبلی اطلاعاتی بدست آورید و به این ترتیب انتخاب بهتر و درست تری داشته باشید. اساتیدی که در به موفقیت رساندن شاگردهای قبلی خودشان موفق بوده اند و شاگردهای قبلی ایشان در درس ریاضی نمره خوب و حتی 20 گرفته اند گزینه های بسیار خوبی برای انتخاب به عنوان معلم خصوصی ریاضی در تهران و یا هر جای ایران هستند. برای هر کالا و خدماتی اگر مشتری های قبلی راضی باشند شما حتما نسبت به محصول یا خدمات دید مثبتی پیدا خواهید کرد. برای خدمات تدریس خصوصی هم مطمئنا بهترین اساتید ریاضی موفق ترین شاگردها را دارند و می توانید روی نظرات شاگردهای قبلی ایشان حساب کنید. البته همه ی معیارها را با هم در نظر داشته باشید تا بتوانید یک دبیر خوب ریاضی با نرخ مناسب انتخاب کنید.

4- مدرس خصوصی ریاضی با جلسه اول رایگان

اگر بین چند استاد ریاضی در تهران برای انتخاب بهترین مدرس ریاضی شک دارید معمولا برخی از اساتید جلسه اول را در صورت عدم رضایت شما رایگان برگزار می کنند. می توانید جلسه اول را برگزار نمائید و به این ترتیب از انتخاب خودتان مطمئن شوید. نکته مهم این است که وقتی استادی در متن توضیحات تبلیغ خودش می نویسد که جلسه اول را رایگان تدریس می کند به این معنی است که به کار خودش اعتماد دارد. بنابراین می توانید روی این اساتید حساب ویژه ای باز کنید. شما اگر تمام موارد گفته شده را در نظر داشته باشید معمولا کمتر پیش می آید که از نحوه تدریس استاد ریاضی انتخابی خودتان راضی نباشید. اما در هر صورت، اگر جلسه اول رضایت نداشتید می توانید معلم دیگری را برای یادگیری بهتر درس ریاضی انتخاب کنید.

5- دقت به سوابق تدریس و رزومه کاری اساتید

در سایت ایران مدرس برای تمامی اساتید و مدرسین خصوصی ریاضی اطلاعات بسیار کاملی ثبت شده است. اینکه هر استاد در کدام دانشگاه درس خوانده است، چه مدرک تحصیلی ای دارد و تا چه مقطعی درس و تحصیل را ادامه داده است، چند سال سابقه تدریس دارد و در کدام مدارس، آموزشگاهها و دانشگاههایی تدریس کرده است  و … در سایت مذکور ارائه شده است. برای هر مدرس می توانید کاملترین اطلاعات را با شفافیت کامل مشاهده نمائید. بنابراین انتخاب یک استاد خوب به عنوان یکی از بهترین معلم های خصوصی ریاضی برای شما کار سختی نخواهد بود. برای هر استاد می توانید نرخ درخواستی ایشان و شماره تماس مستقیم مدرس را هم ببینید. بنابراین می توانید با مناسب ترین نرخ استاد ریاضی خودتان را هماهنگ کنید و با معلم ریاضی قبل از کلاس تماس گرفته و تخفیف هم بگیرید.

6- انتخاب بهترین قیمت کلاس های تدریس خصوصی ریاضی

اساتید مجرب ریاضی و معلم های ریاضی ثبت نامی نرخ و هزینه کلاس های خودشان را هم مشخص کرده اند. البته نمی توان با توجه به نرخ تعیین شده توسط استاد اظهار نظر کرد که ایشان معلم خوبی هستند یا نه. اما در هر صورت، اگر نرخ کلاس برای شما مهم است، در کنار سایر اطلاعات ارائه شده برای اساتید، قیمت کلاس ها را هم می توانید ببینید. بهتر است اینکه با یکی از بهترین معلم های ریاضی تهران کلاس داشته باشید را در اولویت قرار دهید اما می توانید از بین چند استاد خوب ریاضی با معلمی کلاس داشته باشید که نرخ مناسب تری را درخواست کرده است.

منبع: سایت تدریس خصوصی https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  ممنون 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,533 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,642 ترنج
 3. 3# m.b - 14,972 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,001 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,152 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,177 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,160 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی