ده + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مسابقه کوییز کاپ ۹۹ با همکاری هوآوی، همراه با جوایز ارزنده آغاز شد

نوشته

9 ماه قبل | 6 دیدگاه | اخبار رسمی شرکت‌ها، هواوی

«کوییزکاپ ۹۹»، چهارمین دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیکی کوییز آو کینگز، به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی ایرانی است که طی آن اطلاعات عمومی شرکت‌کنندگان به چالش کشیده می‌شود. علاوه بر رقابت اصلی کوییز کاپ ۹۹،‌ مسابقه‌ای فرعی نیز برای این دوره از مسابقات با مشارکت و همکاری هوآوی آغاز شده است.

کوییز کاپ ۹۹

در کنار مسابقات اصلی در درون اپلیکیشن بازی، شما می‌توانید یک مسابقه جانبی با مشارکت هوآوی آغاز شده که از صفحه https://quizcup.quizofkings.com در دسترس است. با مراجعه به این صفحه و بدون نیاز به نصب بازی می‌توانید در مسابقه کوییز کاپ شرکت کرده و در چالش اطلاعات عمومی رقابت کنید. در انتها نیز به قید قرعه سه گوشی هوآوی nova 7i به شرکت‌کنندگان این چالش اهدا می‌شود.

کوییزکاپ ۹۹، چهارمین دوره‌ی مسابقات سالیانه‌ی کوییز است که به عنوان اولین ورزش الکترونیکی ایران نیز شناخته می‌شود. هدف تمامی دوره‌‌های این رویداد، شناسایی «کوییزباز برتر سال» و نفر اول اطلاعات عمومی کشور بوده است. از سال گذشته و با اضافه شدن بخش تیمی، تیم برتر سال نیز انتخاب می‌شود تا کوییزکاپ بزرگ‌ترین رقابت اطلاعات عمومی کشور لقب بگیرد. امسال از روز شنبه، ۵ مهر ماه مرحله‌ی اول انتخابی انفرادی این مسابقات شروع شده و روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر انتخاب بخش گروهی کلید خواهد خورد.

فینال حضوری مسابقات در تاریخ ۷ و ۸ آبان ماه برگزار می‌شود که به واسطه‌ی شرایط خاص کشور و اپیدمی کرونا، فینال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعدادی محدود برگزار خواهد شد. هم‌چنین امسال با پخش زنده‌ی رویداد، هیجان مسابقات به‌مانند دوره‌های پیشین حفظ خواهد شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. The MTMT
  ترنجِ رسیده
  3
  5

  لامصبا مگه چقدر میارزه یه 7ای که سوالاتی میدید خود نیوتون با کمک چند تاریخ دان و جغرافی دان و شیمیدان و گالیلئوگالیله بهمراه سه تا از مراجع تقلید باید بیان جواب بدن؟

 2. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  1
  1

  حتما وقت بشه شرکت میکنیم

 3. 9Amirreza99Amirreza9
  ترنجِ رسیده
  2
  1

  چی آسون

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,501 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,586 ترنج
 3. 3# m.b - 14,864 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,922 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,116 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,138 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,089 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی