2 × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مسابقه کوییز کاپ ۹۹ با همکاری هوآوی، همراه با جوایز ارزنده آغاز شد

سینا عطایی

نوشته

3 ماه قبل | 6 دیدگاه | اخبار رسمی شرکت‌ها ، هواوی

«کوییزکاپ ۹۹»، چهارمین دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیکی کوییز آو کینگز، به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی ایرانی است که طی آن اطلاعات عمومی شرکت‌کنندگان به چالش کشیده می‌شود. علاوه بر رقابت اصلی کوییز کاپ ۹۹،‌ مسابقه‌ای فرعی نیز برای این دوره از مسابقات با مشارکت و همکاری هوآوی آغاز شده است.

کوییز کاپ ۹۹

در کنار مسابقات اصلی در درون اپلیکیشن بازی، شما می‌توانید یک مسابقه جانبی با مشارکت هوآوی آغاز شده که از صفحه https://quizcup.quizofkings.com در دسترس است. با مراجعه به این صفحه و بدون نیاز به نصب بازی می‌توانید در مسابقه کوییز کاپ شرکت کرده و در چالش اطلاعات عمومی رقابت کنید. در انتها نیز به قید قرعه سه گوشی هوآوی nova 7i به شرکت‌کنندگان این چالش اهدا می‌شود.

کوییزکاپ ۹۹، چهارمین دوره‌ی مسابقات سالیانه‌ی کوییز است که به عنوان اولین ورزش الکترونیکی ایران نیز شناخته می‌شود. هدف تمامی دوره‌‌های این رویداد، شناسایی «کوییزباز برتر سال» و نفر اول اطلاعات عمومی کشور بوده است. از سال گذشته و با اضافه شدن بخش تیمی، تیم برتر سال نیز انتخاب می‌شود تا کوییزکاپ بزرگ‌ترین رقابت اطلاعات عمومی کشور لقب بگیرد. امسال از روز شنبه، ۵ مهر ماه مرحله‌ی اول انتخابی انفرادی این مسابقات شروع شده و روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر انتخاب بخش گروهی کلید خواهد خورد.

فینال حضوری مسابقات در تاریخ ۷ و ۸ آبان ماه برگزار می‌شود که به واسطه‌ی شرایط خاص کشور و اپیدمی کرونا، فینال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعدادی محدود برگزار خواهد شد. هم‌چنین امسال با پخش زنده‌ی رویداد، هیجان مسابقات به‌مانند دوره‌های پیشین حفظ خواهد شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. The MT
  The MTMT
  ترنجِ رسیده
  3
  5

  لامصبا مگه چقدر میارزه یه 7ای که سوالاتی میدید خود نیوتون با کمک چند تاریخ دان و جغرافی دان و شیمیدان و گالیلئوگالیله بهمراه سه تا از مراجع تقلید باید بیان جواب بدن؟

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری
  1
  1

  حتما وقت بشه شرکت میکنیم

 3. Avatar
  9Amirreza99Amirreza9
  ترنجِ نرسیده
  2
  1

  چی آسون

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,502 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,185 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,411 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,818 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,555 ترنج
کانال تلگرام ترنجی