3 + 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیفون تاشو با نمایشگر خودترمیم شونده ارایه خواهد شد؟

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل | 4 دیدگاه | اپل ، حق اختراع

سامسونگ و هواوی دو برند اصلی گوشی های هوشمند هستند که قبلا گوشی های هوشمند تاشو خود را وارد بازار کرده اند. اکنون به نظر می رسد اپل نیز قرار است به این لیست بپیوندد زیرا این شرکت روی آیفون تاشو خود کار می کند. حق اختراع جدیدی منتشر شده که می گوید آیفون تاشو با نمایشگر خودترمیم شونده ارایه خواهد شد؟

آیفون تاشو

در حال حاضر، طبق آخرین گزارش از AppleInsider بر اساس یک ثبت اختراع جدید ثبت شده توسط اپل، آیفون تاشو آینده می تواند با یک صفحه نمایش خود ترمیم شونده که می تواند ساییدگی و پارگی طبیعی، از جمله خراش ها و فرورفتگی ها را به خودی خود برطرف کند.

این ثبت اختراع، به نام “دستگاه های الکترونیکی با لایه های پوششی با صفحه نمایش انعطاف پذیر” روش هایی را برای به حداقل رساندن آسیب و انجام کاری در هنگام آسیب ایجاد می کند. این امر به مخلوط کردن مناطق سفت و سخت و انعطاف پذیر برای نمایشگر و استفاده از “خود ترمیم” اشاره دارد. با این حال، این شرکت هیچ اشاره ای به نحوه کارکرد فرآیند نکرده است.

اگر گزارش های قبلی را باور کنیم، آیفون تاشو به گونه ای طراحی شده است که با باز شدن، یک صفحه نمایش پیوسته دارد و به نظر نمی رسد که دارای دو صفحه نمایش جداگانه باشد.

با توجه به توسعه، این احتمال وجود دارد که ویژگی صفحه نمایش خود ترمیم در نسل اول آیفون های تاشو لحاظ نشود، زیرا این شرکت قبلاً سفارش بزرگی را در سامسونگ دیسپلی برای تهیه نمونه برای حداقل یک سال ارائه داده است.

سامسونگ سال هاست که یکی از تأمین کنندگان اصلی صفحه های OLED برای آیفون های اپل است. با توجه به اینکه سامسونگ دیسپلی پیشرو در بازار نمایشگرهای تاشو است، اکنون امیدوار است با افزایش ظرفیت تولید خود به 10 میلیون دستگاه در سال، بر بازار تسلط یابد.

گزارش ها حاکی از آن است که آیفون تاشو می تواند به محض سال آینده راه اندازی شود. در همین حال، این شرکت در حال آماده سازی برای تولید مدل های 5G مجهز به آیفون 12 خود در هفته های آینده است.

نظر شما درباره این حق اختراع اپل برای آیفون تاشو چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mostafa3mostafa3
  ترنجِ خیلی رسیده

  امتیاز دوربین پلاسVivo X50 Pro+ هم تو سایت dxo .امتیاز مجموع 127 کسب کرده
  دیروز گفتم مثل اینکه پوشش داده نشده

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  حالا حالاها خبری نیست …

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,650 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,238 ترنج
 3. 3# m.b - 13,109 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,000 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,899 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,895 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,681 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,620 ترنج
قاصدک 24
تتر ایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی