پنج × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

برنامه Samsung Health برای تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۲۰ سامسونگ عرضه شد

نوشته

10 ماه قبل | یک دیدگاه | سامسونگ

شرکت سامسونگ به تازگی برنامه دستیار سلامت Samsung Health را برای تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۲۰ خود عرضه کرد. قابلیت‌های این برنامه که پیش از این در گوشی‌ها و ساعت‌های هوشمند در دسترس کاربران بود از حالا برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هم قابل همگام‌سازی و استفاده است.

برنامه Samsung Health در تلویزیون‌های هوشمند این ویژگی را دارد تا هر کدام از اعضای خانواده بتواند حساب کاربری مخصوص به خود را داشته باشد و چالشی جذاب و سالم در میان اعضای خانواده در جهت ایجاد انگیزه برای فعالیت و تمرین بیشتر شکل بگیرد.

با همگام‌سازی اطلاعات برنامه Samsung Health در گوشی‌ها و ساعت‌های هوشمند می‌توانید هر شب پیش از اینکه به خواب بروید اطلاعات کلی از میزان فعالیت روزانه‌تان به دست بیاورید و برای انجام فعالیت بیشتر در روز بعد برنامه‌ریزی کنید.

برنامه Samsung Health با هر بار روشن کردن تلویزیون یک یادآوری برای انجام تمرینات روزانه برای کاربر ارسال می‌کند تا از برنامه تعیین شده عقب نماند.

ووجین لی، معاون خدمات تجاری سامسونگ الکترونیکس در مورد اهداف این شرکت از اضافه کردن برنامه Samsung Health به تلویزیون‌های هوشمند می‌گوید: «مهم‌ترین هدف ایجاد انگیزه در کاربران‌مان است تا به سمت زندگی سالم‌تر پیش روند. اضافه شدن این برنامه به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ کمک می‌کند تا آنها در تمام سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌ها این انگیزه را داشته باشند.»

معاون خدمات تجاری شرکت سامسونگ در مورد این برنامه می‌گوید: «برای این کار یک پلتفرم کاربر محور و همه‌جانبه ایجاد شد تا تمامی تمرینات مربوط به سلامت روان و تناسب اندام در اختیار کاربران قرار بگیرد. ما امیدواریم که راه‌اندازی برنامه Samsung Health موجب شود تا کاربران سلامت جسم و روان خود را در اولویت قرار دهند.»

در دوران کنونی که لازم است تا برای سلامتی بیشتر خود و خانواده‌مان ساعات بیشتری را در خانه‌ بمانیم، انجام تمرینات ورزشی در خانه‌ها اهمیت بیشتری پیدا کرده است، با ورود برنامه Samsung Health به تلویزیون‌های هوشمند فعالیت‌هایی مثل تمرینات فیتنس، مدیتیشن و مراقبه در خانه‌ها به شکلی راحت و بدون دردسر انجام می‌شود.

سامسونگ با همکاری برندهای مطرح و فعال در زمینه تمرینات فیتنس و مدیتیشن بیش از ۲۵۰ فیلم آموزشی در زمانی نزدیک به ۵ هزار ساعت در قالب برنامه Samsung Health برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند آماده و تهیه کرده است.

در واقع با اینکه بسیاری از مردم در سرتاسر جهان ساعات بیشتری را در خانه‌ها می‌گذرانند اما از انجام تمرینات و فعالیت‌های ورزشی و توجه به تناسب اندام غافل نشده‌اند.

در تحقیقی که به تازگی و پس از دوران شیوع بیماری صورت گرفته، بیش از ۸۵ درصد از افراد به انجام فعالیت‌های ورزشی در طول دوران قرنطینه اذعان داشته‌اند و ۵۱ درصد از آنها نیز تمرینات خانگی و انجام فعالیت‌های ورزشی در خانه‌ را ترجیح می‌دهند.

در تحقیقی دیگر که به تازگی انجام شده، بیش از ۶۰ درصد جوانان انگلیسی گفته‌اند که به دنبال تمرینات و راهکارهایی برای تقویت سلامت روان خود هستند.

ورود برنامه Samsung Health به تلویزیون‌های هوشمند ضمن ایجاد انگیزه، انجام تمرینات را آسان‌تر می‌کند و موجب می‌شود تا این تمرینات به شکلی علمی و کاملا حساب شده پیش رود.

در ادامه با سه برند برجسته‌ای که در زمینه ارائه خدمات تناسب اندام و سلامت روان فعالیت می‌کنند، آشنا می‌شویم. محتواها و خدمات این سه برند در قالب Samsung Health برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ قابل دسترس و ارائه است.

برنامه Samsung Health

Calm؛ ساختن جهان شادتر و سالم‌تر

سامسونگ سال گذشته همکاری خود را با اپلیکیشن Calm که یکی از پرطرفدارترین و بهترین برنامه‌های آموزش و راهنمای مدیتیشن است، آغاز کرد. در نتیجه این همکاری، خدمات برنامه Calm در اپلیکیشن Samsung Health ادغام شد تا کاربران برنامه دستیار سلامت سامسونگ، علاوه بر قابلیت‌هایی همچون رهگیری فعالیت‌های بدنی، نظارت بر میزان کالری دریافتی در طول روز، نظارت بر میزان خواب و… که به تناسب اندام کاربران نظارت دارد، برای داشتن ذهنی آرام و به دور از استرس، یک مربی هوشمند و آگاه نیز در گوشی هوشمند خود داشته باشند.

این برنامه شامل مجموعه‌ای از ویدئوها، موسیقی‌ها، تمرینات و محتواهای متنوعی است که به منظور آرامش ذهنی کاربران ارائه می‌شود. کاربران تلویزیون‌های هوشمند می‌توانند به کمک این برنامه تمرینات روزانه مدیتیشن و مراقبه خود را به شکلی منظم و دقیق پیگیری کنند. متناسب با نوع آشنایی کاربران با تمرینات مدیتیشن برنامه‌های متنوعی در دسترس کاربران قرار گرفته است. به طور مثال برای مبتدیان در ابتدا یک برنامه ۷ روزه و برای کاربران حرفه‌ای نیز برنامه‌ای ۲۱ روزه طراحی شده تا کاربران با انجام هر روزه این تمرینات آرامش روانی و ذهنی را تجربه کنند.

تمرینات این برنامه با صدای آرامش بخش و شنیدنی شخصیت‌های مشهوری همچون متئو مک‌کاناهی (بازیگر)، استیون فرای (کمدین و مجری انگلیسی)، لیونا لوئیس (خواننده) ضبط شده و برای کاربران پخش می‌شود.

قابلیت‌های برنامه Calm به‌ گونه‌ایست که تمامی اعضای خانواده می‌توانند از آن بهره ببرند حتی کودکان که بخش ویژه و مخصوص به خود را دارند. در بخش Kids نیز محتواهایی مثل لالایی‌ها و موسیقی آرام برای خواب راحت‌تر کودکان آماده شده است.

 

Fitplan ؛ بهترینِ خودت باش

Fitplan  یکی از برنامه‌های محبوب در زمینه فیتنس است که با همکاری مربیان ورزشی برجسته کلاس جهانی تمرینات و متدهای جدید تناسب اندام و سلامتی را در اختیار کاربران می‌گذارد. به کمک این برنامه کاربران می‌توانند فیزیک ایده‌آل خود را بشناسند و برای رسیدن به آن با انجام تمرینات متنوع تلاش کنند.

کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ از طریق برنامه Fitplan  می‌توانند به ۶ برنامه تمرینی و ۵۰ کلاسی که توسط مربیان صاحب‌نام فیتنس جهان ارائه می‌شود به طور رایگان دسترسی داشته باشند. از طریق این برنامه کاربران می‌توانند برای خود اهداف هفتگی تعیین کنند و هر روز بر مسیر پیشرفت و نحوه رسیدن به این اهداف نظارت و کنترل داشته باشند. همچنین از طریق بخش form check می توانید از درستی انجام تمرینات مطمئن شوید.

 

Jillian Michaels؛ کلید زندگی سالم‌تر

جیلیان مایکلز مربی مشهور فیتنس و تناسب‌اندام و همینطور نویسنده و شخصیت تلویزیونی آمریکاست. اپلیکیشن جیلیان مایکلز تمرینات روزانه تعاملی را در سطح‌های گوناگون و درجه‌های متنوع در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با حضور برنامه Samsung Health در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ کاربران از این پس می‌توانند به برنامه ۲۸ روزه تمرینات فیتنس در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته دسترسی داشته باشند.

برای کاربرانی که زمان زیادی در اختیار ندارند و می‌خواهند این تمرینات را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند برنامه‌های تمرینی ۷ دقیقه‌ای طراحی شده تا بتوانند اهداف مدنظر خود برای رسیدن به بدنی ایده‌آل و متناسب را پیگیری کنند.

با حضور بیشتر در خانه انجام تمرینات مربوط به تناسب اندام و سلامت روان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. همکاری مشترک تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ با برندهای پیشرو فیتنس و مدیتیشن این فرصت را برای همه فراهم کرده تا در کمترین زمان و بدون نیاز به مکان و مربی خاص تمرینات مربوطه را انجام دهند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  اوضاع مملکت اونقدر خرابه که دیگه کمتر کسی پول خرید اسمارت تی وی های جدید سامی را داره 🙁

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,533 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,642 ترنج
 3. 3# m.b - 14,972 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,002 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,152 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,177 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,160 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی