2 × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فروش فوق العاده ۱۵۰ هراز خودرو در نیمه دوم سال با یک شرط جدید

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی ، حتما بخوانید ، خودرو

به نظر می رسد که نیمه دوم سال باید کمی در بازار خودرو آرام تر بگذرد. ما شاهد فروش فوق العاده ۱۵۰ هراز خودرو در نیمه دوم سال با یک شرط جدید هستیم. هر چند این شرط جدید کمی کار ثبت نام را سخت می کند اما شاید هدفمندتر و با تفکر فروش به مشتری واقعی صورت گرفته است.

فروش فوق العاده ۱۵۰ هراز خودرو

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه ۲۵ هزار خودرو در طرح فروش فوق العاده از ابتدای مهر تا پایان سال خبر داد و گفت:

مردم باید ۱۰ درصد مبلغ خودرو را زمان ثبت‌نام واریز کنند.

جعفر سرقینی گفت: پیش از این به علت اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود ۸۰ درصد از تولیدات خودروسازان به اجرای تعهدات و ۲۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص می‌یافت که اخیرا با کاهش تعهدات، ۶۰ درصد از تولیدات به اجرای تعهدات و ۴۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص یافت؛ از این رو امروز تصمیم گرفتیم تا از ابتدای مهر تا پایان سال، هر ماه ۲۵ هزار خودرو به طرح فروش فوق العاده اختصاص یابد.

وی با بیان این که طرح‌های قبلی مانند پیش فروش‌های بیش از سه ماه و مشارکت در تولید همچنان برقرار است، افزود: فروش ۲۵ هزار خودرو ماهانه در طرح فروش فوق العاده به تامین نیاز مردم و کاهش عطش بازار کمک خواهد کرد و این خودروها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.

پیش فروش سایپا و ایران خودرو

فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو

سرپرست وزارت صمت گفت:

در این طرح انواع تولیدات دو خودروساز هر دو هفته یک بار قرعه کشی می‌شود و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، زیرا این طرح به منظور برآورده کردن نیاز فوری مردم اجرا می‌شود.

وی افزود: کسانی که در طرح فروش فوق العاده ماهانه ۲۵ هزار خودرو ثبت نام می‌کنند ۱۰ درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت نام در حسابی واسط واریز می‌کنند، زیرا اگر مبلغی اخذ نشود تعداد ثبت نام‌ها زیاد خواهد شد.

سرقینی اضافه کرد: همچنین تا پیش از این برندگان قرعه کشی ۷۲ ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق العاده را تکمیل و واریز کنند که اکنون این میزان به ۱۲۰ ساعت افزایش یافته تا برندگان راحت‌تر بتوانند وجه را تکمیل کنند.

نظر شما درباره فروش فوق العاده ۱۵۰ هراز خودرو چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  ✅ ظرفیت کل فروش فوق العاده خودروسازان برای نیمه دوم سال ۱۵۲ هزار خودرو است.

  1️⃣ ایران خودرو: ۱۱۰ هزار خودرو

  2️⃣ سایپا: ۴۲ هزار خودرو

  ❌ بخشنامه های پیش فروش و مشارکت در تولید جداگانه در طی نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  ✅ کاهش قیمت های خودروهای داخلی ساعتی شده است.

  با انتشار بازگشت فروش فوری با ظرفیت بالا از ابتدای مهرماه و تزریق مناسب از سوی خودروسازان، روند کاهش قیمتها در بازار خودرو مشاهده می شود. به عنوان مصال پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان رسیده بود ، اکنون به مرز ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است و باز هم مشتری ندارد. همچنین پژو ۴۰۵ SLX نیز که به قیمت ۱۹۰ میلسون تومان رسیده بود کنون به قیمت ۱۷۷ میلیون تومان نیز مشتری ندارد.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,588 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,324 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,470 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,863 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,588 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی