18 − هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تغییرات عظیم در راه Android Auto

سپهر سهرابی

نوشته

4 ماه قبل | یک دیدگاه | گوگل

Android Auto به زودی آپدیت جدیدی دریافت خواهد کرد که رابط کاربری تنظیمات در آن کاملاً از نو طراحی شده است. به تازگی کاربری در سایت ردیت طراحی جدید را با بقیه به اشتراک گذاشته که در آن به وضوح مشخص است که یک رابط کاربری جدید که شامل تغییرات مثبت و المان‌های جدید می‌شود قرار است به زودی در سیستم‌عامل مخصوص خودروی گوگل یعنی Android Auto ظاهر شود. انتظار می‌رود این تغییرات اتصال گوشی هوشمند به خودرو را بیش‌ازپیش سهولت ببخشد که در ادامه به چند ویژگی جدید آن اشاره خواهیم کرد.

اندروید؛ همراه همیشگی حتی در خودرو

همان‌طور که در اسکرین شات های پایین مشاهده می‌کنید در رابط کاربری جدید دکمه‌ای بزرگ برای اتصال مستقیم به خودرو قرار داده شده است که روند اتصال را بیش‌ازپیش ساده می‌کند. دکمه جدید بخش اتصال به خودروی قدیم را که به سادگی بین بقیه تنظیمات گم می‌شد جایگزین می‌کند که حالا به لطف این تغییر کوچک این قابلیت کلیدی و اساسی نمایان‌تر از گذشته شده است.

گزینه اتصال با کابل USB نیز حذف شده است و به صفحه دیگری منتقل شده است که بعد از لمس دکمه اتصال به خودرو نمایان می‌شود و به صورت تصویری شما را برای اتصال به خودرو چه با کابل چه به صورت بی‌سیم راهنمایی می‌کند.در صفحه اتصال بی‌سیم جدید دستورالعمل تازه‌ای قرار داده شده است تا شما را برای اتصال به خودرو با دستورهای صوتی یاری کند؛ همچنین این صفحه دکمه جدیدی برای اتصال با بلوتوث تعبیه شده است تا روند همگام‌سازی دستگاه شما و خودرو را سهولت ببخشد.

برای دریافت این آپدیت باید نسخه جدید Google Play Services را دریافت کنید که به صورت منطقه‌ای و خودکار برای همگان منتشر شده است؛ اگر شما این تغییرات جدید را مشاهده نمی‌کنید باید منتظر بمانید تا این آپدیت برای شما نیز منتشر شود یا به صورت دستی نسخه 5.5.602944 Android Auto و نسخه 20.30.19 Google Play Services را دریافت و نصب کنید.

نظر شما درباره Android Auto و آپدیت جدید آن چیست؟

XDA Developers

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  کاربرش نیستم 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,588 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,324 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,470 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,863 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,588 ترنج
سپهر سهرابی
سپهر سهرابی
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی