هجده + هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت سنجش فشار خون روی اپل واچ تست شده اما به دلیل عدم دقت، در دسترس نیست

سینا عطایی

نوشته

8 ماه قبل | 2 دیدگاه | اپل، ساعت هوشمند

با نسخه های حدید اپل واچ انتظار می رود این گجت نیاز به وسایل گران قیمت پزشکی را کم کرده و به این وسیله این امکان را می دهد که کاربران فقط با داشتن یک تکه از فن آوری روی مچ دست خود، مراقبت فوری پزشکی را کسب کنند. موضوع جالب اینکه گفته می شود قابلیت سنجش فشار خون روی اپل واچ تست شده اما به دلیل عدم دقت، در دسترس نیست. شاید بد نباشد که بدانید ۲ ماه پیش سامسونگ آپدیت اندازه گیری فشارخون Galaxy Watch Active 2 را در کره جنوبی ارایه کرد.

قابلیت سنجش فشار خون روی اپل واچ

طبق گفته های یک منبع قابل اعتماد، انتظار می رود این گجت لیست بلند مدت از ویژگی های اضافی به دست بیاورد، زیرا شایعه شده است که اپل در حال آزمایش قابلیت اندازه گیری فشار خون روی اپل واچ است. متأسفانه، به احتمال زیاد اپل واچ سری ۶ به دلیل عدم دقت آن را در ارایه نخواهد داشت.

این منبع ادعا می کند که تشخیص فشار خون بخشی از خانواده اپل واچ نخواهد بود زیرا در این مرحله “بسیار پرخطا” است. برای یادآوری، اپل به دلیل پر کردن ویژگی هایی در محصولاتی که تبدیل به ترند نشده اند و یا درجه بالایی از عدم صحت را نشان می دهند، یا در مورد کیفیت نااراضی کننده هستند، شناخته نمی شود.

اپل واچ ۵

داستان های بی شماری از کاربران اپل واچ وجود داشته است که به دلیل اینکه ویژگی ECG به درستی کار می کند، قادر به تشخیص شرایط قلبی بودند و به آنها این امکان را می داد که به موقع مراقبت های اولیه پزشکی را انجام دهند. برای اپل واچ سری ۶ انتظار داریم کاربرانی بتوانند سطح اکسیژن خون خود را تحت نظر داشته باشند، و این یعنی که به لطف این ویژگی از توانایی تشخیص حمله عصبی (Panic Attack) و پایش خواب بهره خواهند برد.

گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل واچ سری ۶ اواخر امسال به بازار عرضه خواهد شد و فقط به این دلیل که این گجت پوشیدنی با تشخیص فشار خون وارد نمی شود، همیشه سال آینده ای وجود دارد که این غول فناوری سری ۷ اپل واچ خود را آماده کند! شما فکر می کنید تشخیص فشار و نظارت بر فشار خون یک مسئله جدی است و باید هرچه سریعتر به اپل واچ برسد؟

wccftech

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  1
  1

  عاشقتم اپل

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  کلا سنجش فشار خون روی دوایس های هوشمند آنچنان دقیق نیست!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,401 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,976 ترنج
 3. 3# m.b - 14,132 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,235 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,594 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,995 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,974 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی