17 − پانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

خرید گوسفند از دامکالا و نکاتی که باید در خرید گوسفند بدانیم

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | 6 دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

خرید گوسفند یكی از مواردي است كه گاهي اوقات مردم نسبت به آن نگراني دارند و دوست دارند كه خيلي راحت مانند ساير كالاها آن را خريداري كنند.

ولي بايد بگوييم كه دامكالا اين مشكل را حل كرده و شما مي توانيد از اين وب سايت به راحتي سفارشات خودتان را ثبت كرده و گوسفند مورد نظر خود را خريداري كنيد. ما در اين مقاله نحوه خريد گوسفند از وب سايت دامكالا را بررسي خواهيم كرد و اين كه اين سفارش چقدر آسان ثبت شده و شما مي توانيد به آساني محصول مورد نظر خود را دريافت كنيد.

ثبت سفارش براي خريد گوسفند در وب سايت دامكالا راحت است

ثبت سفارش براي خريد گوسفند در وب سايت دامكالا راحت است

خريد گوسفند آنلاين از دامكالا

امروزه به كمك اينترنت مي توان هر چيزي را به راحتي خريد و خريد اين محصول هم به مزاياي استفاده از اينترنت اضافه شد. حتي امروزه بخاطر شيوع ويروس كرونا خيلي از كسب و كارها و مردم مجبورند كه كارهاي خود را به صورت آنلاين انجام دهند. ويروس كرونا موجب شد كه برخي از مردم به مزيت اينترنت پي برده و خريد گوسفند را آنلاين انجام دهند. مشخص شده كه اين ويروس تا مدت هاي مديدي همراه ما خواهد بود و به همين دليل بهتر است كه كساني كه تا به امروز در برابر مزيت خريد آنلاين مقاومت مي كرده اند اين مقاومت را در هم بشكنند و به سراغ اينترنت آمده و حتي مي توانند خريد اين محصول را هم از اينترنت انجام داده و به راحتي به ساير كارهاي خود رسيدگي كنند. خريد اين محصول آنلاين يكي از بهترين مزيت هايي است كه امروزه از طریق وب سايت دام كالا ميسر شده است.

تنوع گوسفند در وب سايت دامكالا خيلي بالا است

تنوع گوسفند در وب سايت دامكالا خيلي بالا است

تنوع گوسفند و خريد گوسفند در دامكالا

در وب سايت دامكالا، مانند ساير وب سايت ها، محصولات متنوع وجود دارد و حتي براساس استان نيز طبقه بندي شده اند. خريداران و مشتريان مي توانند از هر گوشه كشور و با هر قدرت خريداري خريد گوسفند را به راحتي و با چند كليك انجام دهند و بلافاصله بعد از ثبت سفارش و انجام مراحل سر موعد مقرر دريافت خواهند كرد. گوسفندان از هر رنگ و نژادي وجود دارند و شما مي توانيد تنها با چند كليك ساده محصول مورد نظر خود را خريداري كنيد. تنوع محصول به قدري زياد است كه شما لازم است كه حداقل دو ساعت را به بررسي محصول بپردازيد و بعد از انتخاب محصول، آن را ثبت كرده و دريافت كنيد.

مي توانيد گوسفند مورد نظر خود را از وب سايت دامكالا سفارش دهيد

مي توانيد گوسفند مورد نظر خود را از وب سايت دامكالا سفارش دهيد

مجوز بهداشت دام كالا  از وزارت جهاد كشاورزي

وب سايت دامكالا از وزارت جهاد كشاورزي مجوز بهداشت را دريافت كرده و آن قدر ظرفيت ارسال محصول به سراسر تهران اين وب سايت بالا است كه روزانه در اين وب سايت سفارشات متنوع و با حجم بالايي ثبت مي شود و بلافاصله به محل ارسال مي شود. دريافت مجوز بهداشت باعث ثبت حجم بالاي سفارشات شده و اكثر خريداران ايراني از هر گوشه و كنار استان تهران و کرج مي توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

مدرنيزه شدن خريد گوسفند و ارسال محصول

ديگر مانند گذشته، خريد و فروش گوسفند در مراكز سنتي انجام نمي شود، اين محصول مانند ساير كالاهايي كه هر روز در اينترنت معامله مي شود، خريد و فروش شده و حال با وب سايت دام كالا اين امر به آساني محقق شده است. مدرنيزه شدن خريد اين محصول باعث تسهيل خيلي از كارها شده و خريداران و مشتريان مي توانند خيلي راحت محصول مورد نظر خود را در وب سايت دامكالا سفارش داده و تحويل بگيرند. مدرنيزه شدن ارسال گوسفند باعث راحتي فروشنده و خريدار شده است و خريدار مي تواند با خيال راحت در هر ساعت از شبانه روز، محصول را سفارش داده و دريافت كند.

ثبت آسان خريد گوسفند از دام كالا

شما مي توانيد به آساني با چند كليك ، محصول مورد نظر خود را خريداري كنيد. لازم نيست كه در محل حضور داشته باشيد. شما مي توانيد در هر ساعت از شبانه روز از وب سايت دامكالا، خريد گوسفند را انجام دهيد و شما مي توانيد پس از مشاهده مشخصات محصول، آن را سفارش داده و به راحتي خريداري كنيد. بعد از ثبت سفارش، محصول شما از بين محصولات كه همگي كد دارند انتخاب شده و بعد از انجام مراحل اداري به محلي كه ثبت كرده ايد ارسال خواهد شد. حتي مي توانيد وزن محصول مورد علاقه خود را نيز مشاهده كرده و سفارش خود را ثبت كنيد. دقت كنيد كه مشخصات محصول و مشخصات شخصي خودتان را به دقت در فيلدها پر كنيد تا خداي ناكرده اشتباهي پيش نيايد.

فروش گوسفند در وب سايت دامكالا

امروزه بخاطر شيوع ويروس كرونا، پول نقد ديگر مبادله نمي شود و مردم به استفاده هر چه بيشتر از كارت عابر بانك يا اپليكيشن هاي پرداخت نقدي رو آورده اند و به همین دلیل خرید و فروش گوسفند در اینترنت در وب سایت دامكالا راحت تر شده است. شما مي توانيد در وب سايت دامكالا، از حساب بانكي خود، مبلغ را پرداخت كرده و بلافاصله محصول را دريافت كنيد.

نتيجه گيري

خريد و فروش گوسفند در وب سايت دام كالا بخاطر شيوع ويروس كرونا ادامه دارد و خريداران و مشتريان مي توانند بعد از ثبت سفارش، محصول خود را درب منزل تحويل بگيرند و وب سايت دامكالا از وزارت جهاد كشاورزي، مجوز بهداشت دريافت كرده و شما مي توانيد با خيال راحت محصول مورد نظر خود را ثبت كرده و هر وقت از شبانه روز آن را دريافت كنيد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Finch
  FinchHelio
  ترنجِ خیلی رسیده

  وات د هل؟😕

 2. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری

  دوربین مخفیه 😂

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  عید قربان که گذشت 😐

 4. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  ولی جالب بود فکر نمیکردم گوسفند را هم اینترنتی بفروشن 😐

 5. Mani
  ManiMR MANI
  ترنجِ رسیده

  تاریخی ترین پست ترنجی
  عکس تیتر رو میبینم یاد ناظر میفتم
  ببخشید خیلی اشتباه شد…

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,194 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,901 ترنج
 3. 3# m.b - 14,094 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,121 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,527 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,959 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,929 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,774 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی